Wpis z mikrobloga

Gdzie tutaj FIA chce żeby Max pojechał po zamknięciu drzwi przez terroryste ze stevenage to ja nie wiem XD Ja myślę, że niezależnie czy jesteście verstappeniarzami, czy hamiltoniarzami czy lecklerkarzami to możecie się zgodzić z jednym - maFIA zabija ściganie w F1, sędziowie losują decyzje zamiast je podejmować racjonalnie, a z wyścigu na wyścig jest coraz gorzej.
#f1
Pobierz Lewak2019 - Gdzie tutaj FIA chce żeby Max pojechał po zamknięciu drzwi przez terrorys...
źródło: comment_1668364533CyDCalOy3db7sAZ65BLV9H.jpg
  • 28
@Lewak2019: znowu to samo, ja wiem, że nie lubicie bambo i macie do tego prawo, ale stajecie się niesamowicie stronniczy.

Dla mnie osobiście było to RI. Hamilton zostawił mało miejsca, powinien więcej. ALE...

...Max, gdy Lewis już odejmował do prawego, przyspieszył by się #!$%@?ć pod pachę. Generalnie, jakby Lewis zostawił mu więcej miejsca, ten i tak by go #!$%@?ł z planszy, bo nie było szans, by się złożył do zakrętu i
@Atomus: Ale dlaczego bezsensu? Jest ściganie, zaatakował go do T1 i go wyprzedził, potem Hamilton miał krótszą drogę po wewnętrznej do T2 więc to on się wysunął na prowadzenie, ale już w tamtym momencie Verstappen był obok niego i zniknąć nie mógł, tymczasem Hamilton standardowo po prostu pojechał jakby nikogo tam nie było.
Jakiekolwiek gadanie, że nie powinien tam atakować, to #!$%@?, bo jakoś jak jest start to tam się po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tasde: no i kolega wyjaśnił, wcisnąć to się można z prostej w zakręt, a nie w sekwencji zakrętów. Bo w sekwencji lewa prawa raz jeden będzie z przodu, raz drugi, trzeba sobie zostawić miejsce i tyle.