Wpis z mikrobloga

@mlodir: Ale ty jesteś głupi xD
W jakiś sposób się sprzedał? Głosuje na nich?
Przecież to oczywiste, że będzie z zapomogi korzystał żeby inflacje i podatki sobie odbić.

Co za łeb xD
  • Odpowiedz
@notsobadwolfie
@mlodir

Pierwsza zasada jest taka że człowiek działa dla swojej korzyści. Nie widzę też powodu dlaczego będąc przeciwko rozdawnictwu miałbym z tego nie korzystać skoro i tak ono istnieje. Rozumiem że wy jesteście frajerami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@notsobadwolfie:

ale wjechał klasizm xd wielkiemu panu się po prostu należy, bo kradną mu pieniądze.


Gdzie tu widac klasizm? I dlaczego ma nie korzystać z dostępnych pomocy? Czemu ma siebie samemu dyskryminować?
  • Odpowiedz
@shemmy: po tobie też nie widać ze nie jesteś tym po lewej jak nie łapiesz takich żartów XD nie martw sie jest nas więcej na świecie żaden wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mudmen tak, ja jestem glupi. Jak ci stary przy kolacji wigilijnej powie ze tobie też pis doł, a łot Tuska to nic żeś nie dostoł to powodzenia w tłumaczeniu, ze ty tylko odbierałeś swoje podatki. Typie, tu chodzi o ideę a nie o twoje marne 5k. Oni będą co jakiś czas rzucać ci takie ochłapy a potem kręcić swoją propagandę, że przecież przedsiębiorcom też pomagamy! Nikt tak nie pomagał jak my!
  • Odpowiedz
  • 0
@podjad3k najbardziej dla swojej korzyści działa obajtek, morawiecki i kaczor. Albo nawet kukiz. Jak rozumiem ich działania są dla ciebie jak najbardziej ok, bo nie są frajerami.
  • Odpowiedz
@mlodir Rozumiem. A co mam zrobić jak nie jestem za podwyżką podatków lub ekstra opłatami dla mojej branży, które fundują w takie rozdawnictwo? A czy mogę korzystać z niższego progu podatkowego czy jednak powinienem płacić wyższy podatek od razu? Przecież ulgi podatkowe, to też jest defacto rozdawnictwo, ale dla ludzi którzy coś najpierw wypracowali. Idąc dalej tym tokiem, jeśli jestem przeciw dania 2mld zł na TVP to znaczy, że nie mogę
  • Odpowiedz