Wpis z mikrobloga

Coś w tym jest, jak się covid zaczynał i moja firma stała przed widmem zamknięcia się (restauracja) dostałem 5000zł zapomogi z urzędu pracy. Kupiłem paletę towaru na zapas otrzymując na duży zakup fajny rabat, z fajnym rabatem postanowiłem cześć towaru wystawić na allegro... Po dwóch latach ta paleta zwiększyła wartość do koło 200000zł
<10% Polaków ma iphony a „biednych” mamy 1/5 pracujących czyli nieco około 20% pracujących. (https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/jaka-jest-minimalna-pensja-w-2022-r-co-decyduje-o-jej-wzroscie/rjfg4s3.amp)

Wniosek jest taki - przeciętny biedak nigdy nie miał iPhona bo tych lepiej zarabiających nie stać również. Dziękuje zamykam.

Wysłane z iOS, iPhona 14 Pro z 9k.
@brakloginuf: w latach 90 przeprowadzali badanie na jednym ze skrzyżowań we Warszawie. Pytanie co być zrobił gdy wygrasz 10 milionów (już nowe). Pierwsza osoba w maluchu... Spłacił bym kredyd, opłacił dzieciom szkole i uniwerek, zabrał rodzinę na wakacje itd.
Druga osoba w wypasionej e klasie: 10 milionów? Myśli myśli. 2 dałbym Wieśkowi.. 3 dałbym Zbyszkowi...
- a co z resztą?
- reszta to musi poczekać