Wpis z mikrobloga

  • 15
@brakloginuf można to było zaobserwować gdy urzad pracy wypłacał jednorazowe zapomogi w covidzie. Ja jako jedyny ze znajomych kupiłem nowego laptopa który fajnie mi służy do zarabiania i nawet podkrecil m9je możliwości. Reszta właśnie jakieś iphony, lustrzanki, telewizory i konsole.
  • Odpowiedz
  • 76
Coś w tym jest, jak się covid zaczynał i moja firma stała przed widmem zamknięcia się (restauracja) dostałem 5000zł zapomogi z urzędu pracy. Kupiłem paletę towaru na zapas otrzymując na duży zakup fajny rabat, z fajnym rabatem postanowiłem cześć towaru wystawić na allegro... Po dwóch latach ta paleta zwiększyła wartość do koło 200000zł
  • Odpowiedz
@kolar1:

Ja jako jedyny ze znajomych kupiłem nowego laptopa który fajnie mi służy do zarabiania i nawet podkrecil m9je możliwości. Reszta właśnie jakieś iphony, lustrzanki, telewizory i konsole


xddddd
  • Odpowiedz
  • 111
@mlodir coś Ci się kolego pomyliło. Myślę, że z podatków które mi zabrali, wszelkich oplat, danin które płacę i które zabierają mi połowę mojego przychodu +vat mam dużo większe prawo korzystać z tego niż jakikolwiek nieproduktywny pasożyt. I nie dałem dupy tylko odebrałem chociaż w części coś co mi ukradziono.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: w latach 90 przeprowadzali badanie na jednym ze skrzyżowań we Warszawie. Pytanie co być zrobił gdy wygrasz 10 milionów (już nowe). Pierwsza osoba w maluchu... Spłacił bym kredyd, opłacił dzieciom szkole i uniwerek, zabrał rodzinę na wakacje itd.
Druga osoba w wypasionej e klasie: 10 milionów? Myśli myśli. 2 dałbym Wieśkowi.. 3 dałbym Zbyszkowi...
- a co z resztą?
- reszta to musi poczekać
  • Odpowiedz