Wpis z mikrobloga

mysle, ze nie ma co sie rozczulac i „bo polska”. Bylem w 3 lata temu w Londynie, w hotelu 3 gwiazdkowym i to co masz na zdjeciach to jest luksus w porownaniu z tym co bylo tam.


@hkhkhk: Dokładnie.

My heheszki, że Hotel*** w Polsce nie ma marmurowych ścian, a w takim Londynie typowy nocleg to jakiś dramat, a normalny nocleg ceną zwala z nóg...

Prawda jest taka, że akurat we
źródło: comment_16681505767OjAoDexxYTxtpxrLHCf56.jpg
@pronter: mam teorię że za to wszystko odpowiada idea bookingu i płatności. Nie wiem czy to januszostwo ale zacząłem praktykować dzwonienie do hosteli bez tych trivago, nie dość że zwykle można lepszą cene wynegocjować (zwłaszcza po sezonie) to jeszcze patrząc na warunki w jakich się wylądowało zrezygnować czy jeszcze bardziej cenę obniżyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pronter: mysle, ze nie ma co sie rozczulac i „bo polska”. Bylem w 3 lata temu w Londynie, w hotelu 3 gwiazdkowym i to co masz na zdjeciach to jest luksus w porownaniu z tym co bylo tam.

@hkhkhk: daj linka do tego hotelu w Londynie
@pronter mam taką dodatkową robotę, że śmigam czasem po Polsce i robię audyty jako tajemniczy klient w ASO. Januszex który jest włodarzem tego procederu płaci mi za hotel, ale max 120zl za dobę. Ty #!$%@? nie masz pojęcia w jakich norach spałem za te pieniądze xD chociaż czasem trafi się tez coś normalnego :)
@pronter niektórzy płacą za takie wyposażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- a tak na serio to i tak najważniejsze jest standard: cichy pokój - wyciszenie, czysto, ciepła woda, ogrzewanie, wyżywienie. Jak tego nie ma to nawet odpicowane meble nie pomogą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pronter: no i co w tym dziwnego, spełnia wymagania dotyczące kategoryzacji więc ma trzy gwiazdki. wymagania na ten poziom nie są wysokie, oprócz tego widać że czysto i schludnie¯\_(ツ)_/¯