Aqent via iOS
Teraz w czerwcu-lipcu były dotacje do nowych działalności gospodarczych , aby je dostać trzeba się zarejestrować jako bezrobotny. Na jednej małej wiosce powstało kilka nowych.
Ci ludzie wcześniej albo siedzieli w domu bez rejestracji i zasiłku albo pracowali na czarno.
Ci ludzie wcześniej albo siedzieli w domu bez rejestracji i zasiłku albo pracowali na czarno.














Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h
Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety iść, to musisz zasygnalizować i ktoś za ciebie na linie musi wskoczyć. Najczęściej to brygadzista, który miał być na sali żeby zobaczyć jak ktoś