Wpis z mikrobloga

@Podlaski_warmianin: z ikeą jest tak, że jak będziesz coś potrzebowała zmienić za jakiś czas to ściągasz instrukcje, robisz krok po kroku, nic nie zepsujesz i wszystko będzie pasowało idealnie, a nawet jak coś uszkodzisz to ogarną części albo zwrócą kasę jeśli jakimś cudem wyszło to z produkcji (różowa porysowała front, który nie jest już dostępny w PL w mało widocznym miejscu to przelali kasę na konto ( ͡° ͜ʖ
@Podlaski_warmianin: jeśli tam jest lodówka w zabudowie zrób kratkę wentylacyjną w cokole. Lodówki odprowadzają wodę na zewnątrz po tylnej ściance i ona tam bez wentylacji nie odparuje.
Masz też 7 niskich szuflad - masz tyle sztućców? Wymień 2 szafki na półki albo na takie z dwoma wysokimi szufladami w których cokolwiek zmieścisz.

Tak mnie naszło:) należy się "dziękuję" :)
@Podlaski_warmianin: Ze stolarzami to jest ruletka, ale byłem w identycznej sytuacji, wycena kuchni z IKEA to było około właśnie 13-14tys, bez montażu. Zrobił nam stolarz, zapłaciliśmy 13tys - za już gotowe, zmontowane meble.
Natomiast zrobił je naprawdę perfekcyjnie - ja jestem turbo czepliwym człowiekiem, a tutaj naprawdę nie miałem do czego się przyczepić. Plus tak jak ktoś wcześniej pisał - każda przestrzeń jest zapełniona, meble są do samego sufitu, no i