Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda pół miliona złotych, dla człowieka który wskaże cień dowodu, że Jarosław Kaczyński wiedział o kryzysie gospodarczym i braku pieniędzy, on po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić, wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział, ale jest ogromna możliwość że nie wiedział.
Jest nawet taka wypowiedź, Morawieckiego, który zrobił tą słynną konferencje na Nowogrodzkiej, on powiedział taki zmęczony do swojego Dworczyka - 'zrobiłem coś strasznego, ale imię Jarosława pozostanie nieskalane', z czego można wywnioskować, że on po prostu nie raczył naczelnika o tym poinformować. Naczelnik państwa wie tylko to, co powiedzą w TVP, a w TVP przecież o tym nie mówiono.

#heheszki #bekazpisu #kryzys #polityka
Pobierz
źródło: comment_166805969954K7AZPeymeR81VogcT5aV.jpg
  • 46
@mendrix: stary dziad, wożony jak relikwia na ustawione spotkania, czerpiący informacje z potężnych, narodowych, katolickich czempionów medialnych. Skąd on ma cokolwiek o życiu wiedzieć jak nie ma dzieci, rodziny, jest niezdolny do samodzielnej egzystencji. Przecież on się sam nawet ubrać nie potrafi. Widzieliście jego zdjęcie w ufajdanej kufaji i dwóch różnych butach?
@mendrix: Całkowicie w to wierzę. Przecież ten dziad nie ma kompletnie pojęcia o świecie:
- w TVP o tym nie mówią
- z internetu nie korzysta
- prasę jak czyta to tylko tą „patriotyczną”
- jego przydupasy mu tego nie mówili
- na spotkaniach „z mieszkańcami” nikt o tym nie wspomni
- do sklepu nie chodzi więc cen nie widzi

Ten człowiek nie ma kompletnie pojęcia o sytuacji w Polsce
@mendrix: a mi się wydaje, że Kaczor zaczyna grac dziadka, który nie kuma (niepoczytalność). To jest zagrywka pod przegrane wybory, że on nie wiedział, że on chciał dobrze ale inni go nie informowali. Dla mnie to jest obślizgłe przechodzenie na emeryturę by nie brać odpowiedzialności za ten burdel. Ten koleś jest bardziej bezwzględny niż się wszystkim wydaje.
@mendrix: a ja jestem skłonny w to uwierzyć bo przecież ten dziad jest kompletnie oderwany od rzeczywistości


@cotidiemorior Pytanie dlaczego on rządzi realnie a nie premier RP. To wygląda jak zamach stanu na konstytucyjne organy RP.