Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda pół miliona złotych, dla człowieka który wskaże cień dowodu, że Jarosław Kaczyński wiedział o kryzysie gospodarczym i braku pieniędzy, on po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić, wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział, ale jest ogromna możliwość że nie wiedział.
Jest nawet taka wypowiedź, Morawieckiego, który zrobił tą słynną konferencje na Nowogrodzkiej, on powiedział taki zmęczony do swojego Dworczyka - 'zrobiłem coś strasznego, ale imię Jarosława pozostanie nieskalane', z czego można wywnioskować, że on po prostu nie raczył naczelnika o tym poinformować. Naczelnik państwa wie tylko to, co powiedzą w TVP, a w TVP przecież o tym nie mówiono.

#heheszki #bekazpisu #kryzys #polityka
m.....x - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda pół miliona złot...

źródło: comment_166805969954K7AZPeymeR81VogcT5aV.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@mendrix: podobne hipotezy dotyczyły dymisji Kurskiego. Gdy jarkacz ruszył w objazd po wioskach, co prawda nie miał do czynienia z normalnymi ludźmi tylko opłaconymi klakierami, ale miał okazję pogadać z lokalnymi działaczami PiS, którzy mieli przekazać mu informację, że wbrew temu co słucha na co dzień od przybocznych - propaganda serwowana w TVP nie trafia do nikogo, prócz oszczanych dziadków o IQ wiewiórki.
  • Odpowiedz