Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda pół miliona złotych, dla człowieka który wskaże cień dowodu, że Jarosław Kaczyński wiedział o kryzysie gospodarczym i braku pieniędzy, on po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić, wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział, ale jest ogromna możliwość że nie wiedział.
Jest nawet taka wypowiedź, Morawieckiego, który zrobił tą słynną konferencje na Nowogrodzkiej, on powiedział taki zmęczony do swojego Dworczyka - 'zrobiłem coś strasznego, ale imię Jarosława pozostanie nieskalane', z czego można wywnioskować, że on po prostu nie raczył naczelnika o tym poinformować. Naczelnik państwa wie tylko to, co powiedzą w TVP, a w TVP przecież o tym nie mówiono.

#heheszki #bekazpisu #kryzys #polityka
m.....x - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda pół miliona złot...

źródło: comment_166805969954K7AZPeymeR81VogcT5aV.jpg

Pobierz
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mendrix: Hitler w bunkrze też się zdziwił jak mu powiedzieli ze bombardują Berlin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To kwestia klakierów, otaczających obydwu panów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@mendrix: czyli standard dobry car, źli bojarzy ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)

Kaczyński Schroedingera. Z jednej strony wybitny strateg, ogrywa lewactwo i UE jak chce, wielki wizjoner. Z drugiej strony naiwny dziadek który nie wiedział o stanie gospodarki bo mu nikt nie powiedział