Wpis z mikrobloga

List od zbanowanej @WielkiNos
==================================================
Moi drodzy żegnam się z wami na kilka miesięcy z tego konta. Piszę tylko szybko żeby pozdrowić ziomków i powiedzieć 2 rzeczy. Jestem na etapie wyjaśniania całej sprawy z górą. Ciekawi mnie co nie tak zrobiłam, bo przez ostatni miesiąc i tak uważałam i stąpałam na paluszkach. Od tego co się okaże zależy co dalej będzie czynione.

Nie wiem za co ban. Wymoderowano mi posty sprzed kilku dni za "nieodpowiednie treści": o lekarzu, który powiedział kobiecie, że jest za gruba; o fitnesce; o pani plussize, która się skarżyła, że poprzedni partnerzy ją zostawili oraz wpis o kobiecie roku Glamour.

Chciałam też zdementować plotki, że jestem facetem od ludzi, którzy nic o mnie nie wiedzą i zmyślają. Nigdy nie kłamałam w tym, że jestem różowym paskiem z dużym nosem. To wiadomość m.in. do @Sandrinia i @Zgrywajac_twardziela ale i innych. cybulion i little muffin gówno o mnie wiedzą. Wpisy o nosie były cały czas wrzucane, nic nie porzuciłam na rzecz grubych bab - to była faza.

@Soothsayer dzięki dobry chłopie pzw
@login_yogin Wyjaśniam za co ban, bo nie wiem. Jakby co akceptuję gmaila. Kontakt do mnie przekazał kolega gimnazjumqqq
@paczelok dziękuję aż się uśmiechnęłam xd
@moll niestety nie wiem za co ban. Napiszę może jak mi wyjaśnią, bo też mnie to ciekawi
@baton967 <3
@MSDS ws. priv: no doje doje xd Dzięki.
@Zarzutkkake xd Peace bro.

@Zjem_Ci_nos @lrllrlrr @Theo_Y - nadal mam twój obrazek nosa. @JaNieGejJaPapiesz @bArrek @Kotouak @kaluka106 @wa600 @Lefty @re_plenish @Leszcz_Bagienny @NaczelnyAgnostyk @przegro_pisarz @obserwatorrr @OstatnieKontoKtoreJuzNieUsune @matkaPewnegoMirka @RiverStar @tbhilt - pzw

Nieobecni @stray_dog @lexico i @wsciekly_szumrak a także @LetMeStay @ToKontoNieIstnieje @Cecill @ItsyBitsyPajonk @Blaskun @help_me00 @zzyciemsiepojednaj - dzięki za komentowanie.

Pozdrawiam też wszystkich obserwujących i ludzi, którzy lubili moje wpisy. Miło było się z wami wszystkimi pośmiać <3

Wrócę z wyjaśnieniem i oficjalnym info

Gdyby ktoś chciał kontakt ze mną to wyślijcie mi namiary do siebie na priv @WielkiNos albo piszcie do @gimnazjumqqq to poda.

cdn.

#wielkinos #nospill
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 83
@proceduralne:

Dają i to nagminnie. Lwią część moderacyjnej pracy wykonuje bot, zaś same modki właściwie nigdy nie wycofują się z tych decyzji, ani tym bardziej z decyzji podjętych osobiście.

Nigdy jeszcze nikogo nie zbanowani za stare wpisy. To zawsze jest jeden, dwa nowe i kilka starych. Swego czasu miałem zdjętych chyba z 10 wpisów, ale wszystkie jakieś stare i nie dostałem bana ¯\_(ツ)_/¯
@justypl: Już tak jest, kiedyś założyło się jakiś temat i zawsze jakaś tam dyskusja duża się rozwijała.. teraz prawie wszystko ginie jakby nikogo na tym portalu nie było... banowanie też #!$%@? wie za co niektórych userów i niedługo samemu ze sobą będzie się pisać.... zresztą wystarczy spojrzeć na to co jest w gorących.. czyli to co gorące to ja mam na czarno.. tylko ciężko znaleźć jakieś inne miejsca.. wszelakie fora to
@r5678: ja chyba spróbuję z hejto, tutaj bywam raczej z przyzwyczajenia i mam dokładnie takie same spostrzeżenia jak Ty. Kiedyś, to było ;) ale taka prawda, przez wiele lat sama praktycznie nic nie pisałam, jednak czytałam i dzięki temu zyskałam sporo informacji z różnych dziedzin. Teraz merytorycznych wpisów jest jak na lekarstwo.
Komentarz od zbanowanej @WielkiNos
==================================================
Kilka słów do komentujących. Czekam jeszcze na odpowiedź od nieużytego supportu żeby wam dać znać co dalej. Zawołam plusujących i komentujących ten wpis.

W międzyczasie można mnie znaleźć na hejto, na którym mam konto od początku października ( @lexico @baton967 @login_yogin ) pod tym samym nickiem co tu oraz na reddicie też jako WielkiNos.

Postanowiłam tu odpisać, bo nie chcę ostatniego wpisu robić na 10 stron. Nie
@SynGilgamesza: @WielkiNos: Może źle to określiłem, bardziej mi chodzi o takie no punktowanie różowych, a to podchodzi dla moderacji często właśnie pod trolling/nienawiść czy nawet multikonto.
Ja wskazywałem na hipokryzję kobiet przez 2 czy 3 lata z myślą, że coś się uda zmienić ale to prowadziło to jeszcze większej nienawiści różowych względem mężczyzn więc dałem sobie spokój.