Wpis z mikrobloga

Czytam sobie artykuł o białoruskiej łuczniczce, która uciekła do Polski i śmiechłem z zestawu zdjęć, który nadaje się na mema. Nie dajcie się naciąć chłopaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://przegladsportowy.onet.pl/lucznictwo/ciagle-zakazy-i-zycie-w-strachu-22-latka-miala-dosc-uciekla-do-polski/0p42r1c
#tinder #heheszki #bialorus #zwiazki
wilku88 - Czytam sobie artykuł o białoruskiej łuczniczce, która uciekła do Polski i ś...

źródło: comment_1668002969jQXFoTSG98olzP2KF2XP4f.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vauecki: dla mnie to nie jest zakrzywianie rzeczywistości, tylko właśnie rzeczywistość - jak się ładnie ubierzesz, umalujesz, ustawisz w dobrym świetle, to wyglądasz korzystnie, a jak nie zadbasz o to, to wyglądasz już mniej korzystnie. Wiadomo, że na widok publiczny większość wrzuca zdjęcia korzystne i jeżeli ktoś wierzy, że taka osoba wygląda tak na co dzień, zawsze i w każdej sytuacji, to to on się oszukuje a nie osoba na
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: jak napisałam tutaj, że mając 25lvl w życiu nie zeszłabym się z gościem co nie miał dziewczyny podając jako argument, że między innymi chce faceta, który wie i akceptuje tę samą kobietę czasami w wersji spoconej, nie wyspanej z worami pod oczami, chorej, domowej i rozczochranej nie mającej czasu się ogarnąć to psy na mnie wieszali xDD
  • Odpowiedz
@greenteapot: pewnie dlatego, że to z kolei druga skrajność - nie każdy, kto nie miał dziewczyny wierzy, że prawdziwa kobieta musi zawsze być idealna, a jak jakaś nie jest, to znaczy, że o siebie nie dba i jest nie warta relacji. To się zawsze okazuje w czasie poznawania, stąd pewnie taka reakcja na odrzucenie tylko z powodu braku partnerki¯\_(ツ)_/¯ Ale obawy jak najbardziej rozumiem( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Jak mam dwa związki na koncie, jeden trwał 8 lat, drugi trwa od czerech i się nie skończył, to generalnie spotykanie się z kimś kto nigdy z nikim nie był i nie mieszkał to dla mnie jest nie do pomyślenia. Są osoby, dla których to nie jest problem. Dla mnie byłby i nie chciałabym prawdę mówiąc uczyć adaptacji do dorosłości. :P
  • Odpowiedz