Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Klopsztanga: powiedział prawdę. Tylko ludzie się triggerują bo w Polsce większość kierowców myśli że ograniczenie prędkości to nakaz jazdy z taką prędkością albo większą. A można przecież przy 70 km/h w miarę możliwości zająć lewy pas i wyprzedzić inny pojazd który jedzie wolniej. Ma tu miejsce klasyczny brak wyobraźni wobec tego co może zaistnieć na drodze i dlatego też jak jeżdżę tymi ekspresówkami to mam bekę bo lewego używam tylko do
@Klopsztanga: powiedział prawdę. Tylko ludzie się triggerują bo w Polsce większość kierowców myśli że ograniczenie prędkości to nakaz jazdy z taką prędkością albo większą. A można przecież przy 70 km/h w miarę możliwości zająć lewy pas i wyprzedzić inny pojazd który jedzie wolniej. Ma tu miejsce klasyczny brak wyobraźni wobec tego co może zaistnieć na drodze i dlatego też jak jeżdżę tymi ekspresówkami to mam bekę bo lewego używam tylko do
@badziebadla: jak się ma do przejechania 400km a4, to jest frustrujące z tymi wyprzedzeniem się tirów. Bo to nie jest tak, że raz na 30-40minut, tylko co chwilę tir tira wyprzedza i nie ma tej ciągłości jazdy autostradą. Najgorzej, jak nagle 10-15m przed maskę #!$%@? Ci się auto jadące 95km/h gdy ty kulturalnie jedziesz 120-140km/h...
Brakuje 3 pasa i tyle w temacie.
@FoxX21 widziałem taką akcję, nagle korek na 4 kilometry, wreszcie dojeżdżam lewym jadącym 80 km na h do sprawczyni zamieszania, prawym po ekspresówce jechała baba 70 km na h i wyprzedzały ją tiry jeden za drugim, po ominięciu baby ruch plynny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest fakt, co nie zmienia faktu, ze można pewnie podciągnąć na autostradzie jazdę 70 na lewym pasie pod utrudnianie ruchu i nie stosowanie się do zasady jazdy przy prawej krawędzi, wiec może się z tego szybko zrobić nie legalne :0

@Kaczuszkaa:

Ale on nie mówi o samej jeździe, a o wyprzedzaniu. Nie ma określonej minimalnej prędkości wyprzedzania.

Ja tam mam #!$%@? na te wyprzedzające się tiry, ale jak ktoś się tym
@FoxX21 chłopie mam nadzieję, ze nie jeździsz oo drogach

"Kierujący pojazdem jest obowiązany:
1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;"

200 PLN mandatu w starym taryfikatorze, zator został spowodowany przez kobietę. Jechała niezgodnie z przepisami