Wpis z mikrobloga

@LifeReboot:

nie, po prostu to Złomnik, jak ktoś ogląda jego filmy to wie jakie ma poczucie humoru i jak ocenia samochody.


No spoko, możemy się pośmiać z tekstów typu "jak dbasz, tak srasz", "basse hohen", szkalowania pewnych rozwiązań czy marek. Ale za każdym razem jak Złomnik otwiera paszczę na tematy niezwiązane bezpośrednio z samochodami to wychodzi z niego buc Janusz z zerowym dystansem do siebie. Już w przeszłości chciał pozywać czytelników
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@badziebadla: dobrze powiedział, miszcze prostej (klasyka) i łykopki (też klasyka) już się zesrały xD
@Kaczuszkaa: na autostradzie chyba, nie jestem pewien, jest zakaz jazdy, jeśli nie osiągasz 60 km/h.
@Lardor: o #!$%@?, ktoś widzę traktuje jutuba jak encyklopedie. Rozumiem że żarty albo historie też kwitujesz chłodnym logicznym wywodem, że dana rzecz nie mogła mieć miejsca, bo Ty uważasz, że nie mogła? Musisz być uwielbiany w towarzystwie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@buczubuczu: jak się wypowiada na dany temat wypada znać fakty, a nie pieprzyć głupoty, szczególnie, że zlomnik uważa się za znawcę. Akurat przy trabancie jebnal kocopoly że to jest cały silnik VW a tak na prawdę była tylko głowica reszta było składane przez zakłady idą. Gość walnął pokrywę zaworów z VW bo miała napis VW i zlomnik to powiedział. A oryginalnie był na niej napis IFA. Nie wspomniał, że oprzyrządowanie było
@badziebadla: z tym wyprzedzaniem to zależy gdzie. Na #!$%@? A2 Łódź-Warszawa, A1 Obwodnica Łodzi, A4 Wrocław-Krzyżowa lub obwodnica Krakowa to wyprzedzanie się przez tiry jest zwykłym #!$%@?ństwem, ale poza odcinkami ze ŚDR >30k to te kilka sekund różnicy aż takiej nie robi.

Pamiętajmy, że najgorszym bydłem na autostradach są busiarze.
@Pjoter2000:

Mnie #!$%@? jego przypie*dalanie sie do offroadu


Zapomniałem o tym, przypier*ala się do czyjejś pasji, a sam grzebie w śmietnikach i chodzi po ruderach. Jeszcze mi się przypomniało jak się popłakał, że pierwszy raz w życiu kupił ramkę na tablicę rejestracyjną i nie potrafił jej zamontować.

@Klopsztanga:

ale czy powiedział nieprawdę ?


Jeśli jako "królów lewego pasa" rozumieć ciśnieniowców co jeżdżą po 190 km/h i chcą, żebyś zjeżdżał im