Wpis z mikrobloga

Hej Mircy,
mam taki problem. Żona zmieniła telefon na iPhone, ale pozostała dalej ze smartwatchem Galaxy Watch Active 2. Nie było żadnych problemów z synchronizacją, do pewnego momentu. Od dłuższego czasu w losowych momentach, kilkanaście razy dziennie zegarek zaczyna wibrować i wyświetlać komunikat jak na picrel. Wyłączyłem już w zegarku alerty o rozłączaniu i wibracje przy powiadomieniach systemowych, niestety nie rozwiązało to problemu. Czy ktoś miał może podobny problem i poleci jakieś rozwiązania?

#iphone #samsung #smartwatch #galaxywatch
Pobierz jan-palony - Hej Mircy,
mam taki problem. Żona zmieniła telefon na iPhone, ale pozos...
źródło: comment_166788714512Puu4pKbNFAx8kCSNutGS.jpg
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jan-palony: proponuję jeszcze odinstalować wszystko i spróbować jeszcze raz skoro na początku było ok. Mam wcześniejszy model i po aktualizacji zegarka albo oprogramowania zawsze zegarek gorzej się łączy z telefonem.
@mjnck: no nie wiem, ja moim ajfonem łączę się bez problemów z apple watchem, airpodsami, słuchawkami JBL, soundbarem, zestawem bt w samochodzie i można by wymieniać dalej. jak jakieś urządzenie mam już sparowane to połączenie raczej idzie bez problemów.
@mjnck: no racja, nie podumał. ale i tak, skoro samsung twierdzi, że ten watch się łączy z iPhonem to powinno śmigać. Spróbuję po południu tych wszystkich sposobów wymienionych wyżej i mam nadzieję, że to zadziała. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć od kiedy problem występuje, ale w międzyczasie chyba faktycznie były aktualizacje iOS, nie wiem czy Watcha. sprawdzę