Wpis z mikrobloga

Hej Mircy,
mam taki problem. Żona zmieniła telefon na iPhone, ale pozostała dalej ze smartwatchem Galaxy Watch Active 2. Nie było żadnych problemów z synchronizacją, do pewnego momentu. Od dłuższego czasu w losowych momentach, kilkanaście razy dziennie zegarek zaczyna wibrować i wyświetlać komunikat jak na picrel. Wyłączyłem już w zegarku alerty o rozłączaniu i wibracje przy powiadomieniach systemowych, niestety nie rozwiązało to problemu. Czy ktoś miał może podobny problem i poleci jakieś rozwiązania?

#iphone #samsung #smartwatch #galaxywatch
jan-palony - Hej Mircy,
mam taki problem. Żona zmieniła telefon na iPhone, ale pozos...

źródło: comment_166788714512Puu4pKbNFAx8kCSNutGS.jpg

Pobierz
  • 56
@jan-palony: Niestety Miras, koledzy mają rację. Sam wpadłem w tę sieć miesiąc temu. Byłem bardzo zadowolony z Samsung Watcha i dziewczyna namówiła mnie na iPhona... Eh i 5k wydane na telefon i zegarek z Appla. I w sumie tak jak z zegarka jestem bardzo zadowolony (chociaż Apple ma dziwne rozwiązania) tak z iPhona naprawdę średnio. Mój poprzedni 4-letni Pixel odstawał mu tylko prędkością tak to miał wszystko albo i więcej.

W
@Peter_Mountain: no właśnie w moim przypadku, to ja namawiałem żonę na iPhona... więc niezły ciężar sobie teraz wrzuciłem na barki :(


@clas: to też już przerabiałem i wydawało się, że jest już okej i po czasie jednak problem wrócił.

@jan-palony: Jeśli wyzerowanie nie pomogło to sprawdź czy zegarek jest przypisany do telefonu w aplikacji. Watch. Miałem tak raz i zerowanie i reinstalacja aplikacji (chyba) pomogła. Niestety było to dawno
@jan-palony: Galaxy watch mojego znajomego mial taka przypadłość ze zaczął wyświetlać powiadomienia z obcych telefonów np w biurze jak był to pojawiały się powiadomienia z telefonów innych pracowników xD z dupy tak totalnie