Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość wstydliwy problem. Niestety jestem trochę owłosionym facetem którego #!$%@? zarost. Oczywiście zarost usuwam z rąk, klaty i barków. Problem tkwi w tym, że staram się jak najdelikatniej usuwać zarost trymerem/maszynką co mi nawet wychodzi, ale bardzo często moja skóra jest dosłownie czerwona, pełna przebarwień i podrażnień bez powodu. Czasem wrośnie jakiś włos i pryszcz gotowy. Bardzo mnie to krępuje chociaż nie ma tragedii. Czy znacie jakieś fajne kosmetyki np. maści, kremy aby wspomóc regenerację mojej skóry? Kilka syfków też się znajdzie w okollicy bioder, ale to tylko dlatego, że jestem osobą trenującą która dużo się poci. Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady bo już powoli mam dość. Byłem już u kilka dermatologów i każdy mi mówił, że to samo przejdzie i nie ma potrzeby używać jakiś leków - oni nie widzą problemu. Mam wrażenie, że to wina ogromnego stresu który mnie spotyka w życiu a dodatkowy problem ze skórą to potęguje. Trenuje na siłce i marzę by w końcu potrenować w tank topie, ale nie mogę, wstydzę się tego. Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady. Dziękuje.

#dermatologia #dermatolog #zdrowie #skora #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6369dbe1d32d13b4c411c05b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
st dosłownie czerwona, pełna przebarwień i podrażnień bez powodu


@AnonimoweMirkoWyznania: Pogadaj z pierwszą lepszą kobietą jaką maszynkę do laserowej depilacji by sobie kupiła i kup taką. Pół roku i problem z głowy. (koszt dobrej to 1500-2500zł). (nigdy nie sprawdzałem czy tam można, czy to się nadaje do wszystkich części ciała, po prostu kiedyś myślałem o pozbyciu się zarostu i stwierdziłem że wolałbym wydać i przejść kilka/naście zabiegów niż co tydzień czy
jestem osobą trenującą która dużo się poci


@AnonimoweMirkoWyznania: Bez tych durnych udziwnionych form to będzie mniej więcej tak: trenuję i dużo się pocę.
Chłopie, jeśli ćwiczysz to nabierz ciut pewności siebie i mów o sobie JA a nie "jestem osobą", "moja osoba" itp.

Oczywiście zarost usuwam z rąk, klaty i barków.


No i głupio robisz. Skróć a nie usuwaj. Nie wyobrażam sobie golenia rąk na gładko a wyobraźni mi nie brakuje.
Ja polecę depilatory laserowe. Philips ma dobre, ważne żeby wybrać w różnymi nakładkami. Całkowicie problemu nie usunie ale napewno pomoże. Depilacja laserowa w gabinecie jest bardziej efektywna ale również sporo droższa. Depilator domowy to dobra alternatywa