Wpis z mikrobloga

@Bykon:

Dodając co cyklu kolejny środek tracisz punkt odniesienia w postaci poprzednich wyników estrogenu. Ponieważ zapodając DHT lub coś co wpływa na aromatazę/reduktazę (np. nandrolon). Przykładowo 60 estrogenu na testosteronie solo, nie jest tak samo odczuwalne jak 60 na test + win/master. Dzieje się tak bo nie eliminujemy bezpośrednio estrogenu z organizmu a jedynie wpływamy na receptor. Choć i tak ja jestem fanem działania na czuja jak się już jest X
@Bykon: @AVOIDME:
Dajac dht zamiast ia umyla wiekszosci jeden problem - prostata ktora rosnie jak glupia w obecnosci androgenow i estradiolu. Czujemy sie zajebiscie a sikamy co raz wolniej..
Plus lipidy.
Dlugofalowo “regulowanie” estro dht moze byc zgubne, choc jednoczesnie duze dawki testosteronu bez duzej ilosci dht sa bez sensu..
Kazdy musi sobie to odpowiednio zbalansowac..
@Towarzysz_Pawulon: Uwazam ze bold dobrze reguluje estro ale jego wlasciwosci anaboliczne sa wg mnie mizerne. Jak juz to proporcja 800/600. Drugi cykl to juz zupelnie na pewno nie na to aby cos zbudowac. Jak chcesz cos zbudowac go 350 testo, 100-200 tren i do tego np 300 dhb 200npp i 150-200 masteron. Testosteron/masteron dobral byl do samopoczucia, npp mozesz dac wiecej nawet 2x. Nie ulejesz sie na takim cyklu a bedzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bst: nie napisałem tego, ale zależy mi żeby było bardzo tanio, stąd ten 1 pomysł z boldem którego prawie 4g kosztują mnie tyle co 1g dhb, pamiętam też że pisałeś że na niektórych dobrze działa gram testa tygodniowo i tak kminiłem właśnie duże dawki jego i bolda