Wpis z mikrobloga

Mirky co się #!$%@? to ja nie wiem

Grając w DD na modach doszedłem do 92 tygodnia wyskoczył mi quest 6 poziomu z Granitę Doomsday. No jako tako udało się go zrobić, nikt mi nie zdechł i git. Po wyprawie postanowiłem zrobić sobie przerwę i wyłączyłem grę. Teraz postanowiłem że jeszcze sobie pogram. Włączam grę, latam po Hamlecie żeby przypomnieć sobie co mam i jak rozwinięte i co rozwijać dalej. Wchodzę w dystrykty i nic. Nie mam wgl zbudowanego żadnego budynku. Z tego co pamiętam na pewno miałem Bank, Muzeum, Obóz kartografa, budynek do produkowania krwi i jeszcze jakieś inne z modów. Aktualnie nie ma nic zbudowanego. Gra ma taką możliwość żeby zniszczyć wgl jakiś zbudowany dystryk? I czy jest możliwość żeby za pomocą komendy dodać sobie portrety albo papiery? Bo nie usmiecha mi się znowu zbierać ich ponad setkę żeby budować budynki które miałem.
#darkestdungeon
  • 3
@polskikot25: na drugim save miałem to samo. Wybudowane dystrykty znikły. Wsm pobrałem dziś jednego moda na dodatkowy slot w senatorium. Skasowałem go z tego save i wszystkie wróciły wybudowane. Więc zrobiłem to samo na drugim i tutaj już nie pomogło. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest.