Wpis z mikrobloga

@sierpien22: Tak zamawiali. Wiesz ile taki obraz kosztował kiedyś. Nikt go nie malował farbami olejnymi dla przyjemności w XVI wieku. Polecam poczytać o historii sztuki bo ewidentnie nie wiesz o czym mówisz.
@mixererek: Z pewnością nie wiem. Możesz podrzucić jakiś art, co pokazuje, że możnowładca zamawiał martwą naturę nieznanego malarza, by się chwalić co je?
Bo dziś wiadomo - w drobnych pałacach wiszą głównie portrety, te żałośnie niearealistycznie - bo bogol musiał dobrze wyglądać. Lepsze kolekcje to już w muzeach dawno.
fajnie podają danie


@enron: A to inna sprawa. Chociaż z drugiej strony - po co Ci to? Jadłopodawca Ci za to zapłaci? :)

@sierpien22: przecież napisałem - lubię, gdy w googlu oprócz gwiazdek jest konkretna opinia z opisem i zdjęciami potraw. Gdy uważam knajpę za godną polecenia, to dodaję takierecki. Po co? Żeby mieli więcej klientów, więcej zarobili i żeby przetrwali do mojej kolejnej wizyty ( ͡ ͜
@bArrek ja przed każdym wyjazdem mowie sobie, że będę tym razem robił zdjęcia wytwornym potrawom. Takiego wała. Jak widzę danie to zapominam o bożym świecie i wcinam


@marnynick: to swoją drogą xD Czasem trzeba mocno walczyć z instynktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)