Wpis z mikrobloga

@iamNadia: Ja od 2013 do 2019 miałem praktycznie non stop zapalenia gardła, które potem się przeistaczaly niestety w zapalenia mięśnia sercowego (z tym ostatnim to mnie #!$%@? ze karetkę wezwalem nawet bo to przecież nerwoból idź pan spać i nie wydziwiaj xD)

Jakoś od ostatniego epizodu zacząłem suplementowac i pilnować poziomu d3 (tez polecam d3k3mk7), brać tran (biomarine) na jesień i regularnie (2-3 razy w tygodniu) ćwiczyć. Choruje teraz max dwa
czekam na lekarza w opiece nocnej, bo prawdopodobnie dostałam zapalenia gardła


@iamNadia: i to serio jest stan zagrożenia życia, który wymaga w nocy ściągania lekarza, bo nie można poczekać do rana?
@iamNadia: moja dziewczyna swego czasu dorabiała sobie na tych tzw. wieczorynkach i mimo, że to jej obowiązek i za to właśnie jej na tym dyżurze płacą to przestałem liczyć ile razy narzekała na to, że ktoś przychodzi w środku nocy z czymś co totalnie może poczekać do rana typu przeziębienie czy problemy przewlekłe typu wielomiesięczny ból barku z nagłą chęcią podjęcia leczenia w środku nocy... Z jednej strony w żadnym stopniu
jakbyś w dzień w tygodniu chciał iść do lekarza rodzinnego, a akurat jest weekend lekarza nie ma (powszechna wiedza) więc idziesz tam. Normlany lekarz rodzinny, Normalny gabinet.


@iamNadia: @Rabusek: Niby tak, ale 99% pacjentów opieki nocnej/świątecznej to "bo do rodzinnego u siebie muszę się rejestrować, a dodzwonić się nie da, potem może czekać 2 dni, to przyjdę w nocy na nocną, to będzie od ręki" (co swoją drogą jest i
@iamNadia jak brałas w ostatnim czasie antybiotyki to kup sobie enterol - probiotyk. Kiedyś też miałam ciągle infekcje gardła i było to od wcześniej branych antybiotyków.

Do tego pamiętaj, że zęby myje sie rano przed piciem i jedzeniem.

Zrób wymaz z gardła, bo to nie jest normalne, że tak się u ciebie to ciągnie