Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pietrii: No tak, bo trzeba mieć od razu 120 cali hiperduper ultra, ha tfu na takie szpanowanie, przez które już nawet normalnego tv 32" do mniejszego pokoju nie można kupić bo same kloce produkują P.S. w niemałym salonie mam 48" i nie widzę zbytnio sensu większego, w zupełności wystarczy żeby się rozwalić na kanapie kilka metrów dalej i na konsoli popykać.
@camisetablanca: no ja mam wersję 804 i dokładnie jak mówisz - niby wypełnia mi miejsce które mam, ale gdyby jedną szafkę nieco przesunąć, to i 10'' więcej by się zmieściło, jednak przeskok cenowy to masakra () a co dopiero jakby się chciało czterostronny ambilight

ale nic to, ten też jest fajny i dobrze się na nim ogląda. Nic a nic nie żałuję wydanych pieniędzy,
@McBreed: świetne te ambilajty choć się nudzi po czasie albo raczej organizm się przyzwyczaja. Fajne głośniczki ma.
Mam teraz Samsung Frame 65 albo 75 i brakuje czasem tych cygańskich światełek.
Ogromnym minusem dla mnie było to że Philips lekko wystawal przy drzwiach i wchodząc od tyłu oślepiał tymi LEDami XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McBreed: nigdy więcej tv Philipsa.... miałem i nie polecam. Pozatym to nie Philips tylko inna firma produkuje te tv. Przesiadłem się na samsunga.