Wpis z mikrobloga

@rosso_corsa: No właśnie nie kupowałem najtańszego, bo dawałem za niego 2800 zł za 55” 4 lata temu. Oczywiście, że jest bez androida, ale porównując go do LG także bez androida to nie ma nawet podjazdu. Tak jak napisałem - mam tez 6-letniego LG i wszystko śmiga, jest wsparcie, są aktualizacje. No i odpowiadając - tak, był to czynnik, przez który się zraziłem do tej marki, mam do tego prawo, tak wyszło.
Pamiętam jak kiedyś pracowałem w wakacje w jednym sklepie rtv. Co tam się działo. Jak klient wkurzył sprzedawcę to jego sprzęt był kopany na magazynie przed wydaniem. Potem klient wracał bo się okazywało że #!$%@? wszystko i musiał się bujać. Raz też kolega powiedział że mu się baterie skończyły w pilocie. Poszedł szabrować na magazyn, powyciągał z telewizorów. O zastanym kiblu pracowniczym już nie wspomnę. 2 miesięcy zatkany kibel, fekalia wylewały się
Do tego telewizor nie ma żadnego wsparcia, nie działa Player, HBO, Disney. W sunie to nic po za NETFLIXEM i TouTubem dlatego mocno się zraziłem do tej marki.


@Van_Zavi to bardzo ciekawe co piszesz. Phillips ma androida i przez dostęp do jednego największych sklepow z aplikacjami.
Więc HBO, Amazon Prime, Player czy Netflix działają bezproblemowo.

Skąd ubzdurałeś sobie te bajki?
@Rad-X: Na 99% nie mam tam androida, ale jak będę w domu to sprawdzę - gdyby się okazała jednak, że jest to mógłbym Ci porobić foty, że za wiele aplikacji tam nie pójdzie
@Rad-X: Kupowałem go 2019, ale nie wiem czy nie jest jeszcze starszy, wziąłem go na szybko bo potrzebowałem, ale kosztował 2800 więc nie mało jak na tamte czasu za 55”