Wpis z mikrobloga

via Android
  • 27
@pesymistyk to był główny wyznacznik, no i 120hz, bo do konsoli zależało mi na tym.
ale jestem gadzeciaz i ambilight to był must have i robi mega wrażenie na podstawkach, a jak powieszę na ścianie to już w ogóle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@McBreed: moj ma tylko 2 stronny, trochę kusi żeby zmienić na nowszy no ale skoro jeszcze działa... xD
w ogóle to musisz spróbować jeszcze do tego integrację z hue ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@pesymistyk widzialem demo u kogoś w domu, jak to działa i jest miazga, serio... :D
Tylko trochę cenowo nie jest za ciekawe, jeśli chodzi o oświetlenie hue
  • Odpowiedz
  • 221
@McBreed ale ma za sobą pewnie kilka miesięcy święcenia po 10h na trybie sklepowym. To mocno skróci jego żywot po gwarancji jeśli dociągnięcie.
  • Odpowiedz
mały mam salon, więc nie widziałem sensu brania większego


@McBreed: ja też i trochę żałuję że nie wziąłem 65'' :D no ale ja szedłem w OLED, różnica cenowa była z 5,5k na 8-9k. Zazdro 4-stronnego ambilight, u mnie tylko 3-stronny, konsultanci philipsa mówili, że 4-stronne mało się sprzedają i raczej szybko takiego oleda nie będą mieli
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Bielecki Ja myślałem o oledzie, ale nasłuchałem się o wypalaniu pikseli, a dużo gram w gry i obawiałem się, że może to nie iść w parze ze soba.
Ogólnie szukałem czegoś innego z 4 stronnym ambilightem i oprócz tego modelu na polskim rynku chyba nic nie ma
  • Odpowiedz