Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, może trochę głupie pytanie, ale nurtuje mnie to od jakiegoś czasu.

Jak to jest z tymi #divyzwykopem #roksa, nierzadko są to młode i atrakcyjne dziewczyny, zapewne tyle samo jest tych mniej atrakcyjnych, rozstrzał jest zapewne podobny jak w całym społeczeństwie. Dziewczyny miesięcznie zapewne przyjmują nie małą ilość klientów, i bądźmy szczerzy, raczej nie są to chady, bo oni mają seks z ładnymi laskami za darmo, zapewne jakaś część tych klientów jest naprawdę nieurodziwa (którym pewnie nikt by nie dał nawet 1/10), jednocześnie dziewczyny świadczące usługi seksualnie nie mają najmniejszego problemu z uprawiania z nimi seksu. Często można spotkać się z opinią że korzystając z roksa można zrobić to dziewczyną która w normalnych warunkach nigdy by na nas nie spojrzała.

Z drugiej strony czytając #redpill oraz #blackpill możemy przeczytać że dziewczyny (normalne) przykładowo nigdy nie zainteresują się brzydkim facetem, nie mówiąc już o tym że często pojawia się twierdzenie że wręcz czują do nich obrzydzenie. Z resztą nie potrzeba pigułek żeby wiedzieć że atrakcyjna dziewczyna nigdy nie spojrzy na mirka przegrywa xD. Oczywistym jest że jak ktoś jest atrakcyjny to będzie chciał też posiadać atrakcyjnego partnera.
Sam jako mało atrakcyjna osoba mogę to potwierdzić, bo przez większość życia spotykałem się z odrzuceniem.

Wiadomo że ktoś może rzucić argumentem że prostytucja jest spowodowania biedą i słabymi warunkami ekonomicznymi, ale nie przekonuje mnie to. Nikt mi nie w mówi że w dzisiejszym świecie, nawet mimo obecnego kryzysu, grozi nam głodówka jeśli zajmujemy się najmniej płatnymi zawodami.

Stąd moje pytanie, czy kobiety świadczące usługi seksualne nie mają takich samych oporów? Czy atrakcyjna studentka pracująca na roksa nie ma problemów jeśli jej klientem jest jakiś 60 letni oblech? Czy kobiety te są w jakiś sposób spaczone? Wyprane z emocji i uczuć? A jeśli nie są, i czują obrzydzenie, to dlaczego się tego podejmują, czy wartość pieniądza jest aż tak duża? Powiedzmy sobie szczerze, większość to nie są osoby które zajmują tym przez tydzień a raczej przez dłuższy okres czasu, a wtedy takich gości pewnie sporo. Ja osobiście jako facet nie jestem w stanie sobie wyobrazić sobie uprawiania seksu z jakąś 65 letnią zaniedbaną kobietą.

Nie mam zamiaru nigdy korzystać z usług takich pań, raczej nie rajcuje mnie świadomość że uprawiała przede mną seks z X gościami, ale nurtuje mnie to bo po prostu kłóci się to trochę z różnymi światopoglądami które pojawiają się od jakiegoś czasu w internecie.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6363f76adbaf114ed5dc4788
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: kasa przełamuje wszelkie opory, a nie każda może się utrzymywać z onlyfans... albo po prostu nie każda o tym wie jak janusz który nie wie, że istnieje sprzedawanie przez internet
ale czy wtedy dziwka uprawia seks bo cię kocha ? nie dla kasy
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy ma indywidualne podejście. No i kasa jednak jest spora. Jeśli dziewczyna jest obrotna, ładna, kontaktowa to stawkę też daje do góry. Znam jedną dość dobrze, co bierze 800zł za godzinę, klientów dziennie ma ok. 3. Nie pracuje w weekendy, to daje miesięcznie ponad 40 kafli przychodu. Gdzie znajdziesz taką robotę w Polsce? Nie mówiąc o tym, że może zbajerować faceta i da on więcej, dorzuci prezencik itd. żeby czuć
Czy atrakcyjna studentka pracująca na roksa nie ma problemów jeśli jej klientem jest jakiś 60 letni oblech?


@AnonimoweMirkoWyznania: atrakcyjna studentka znajdzie sobie bez problemu sponsora który nie dość że będzie płacił grube siano to jeszcze będzie do tego dobrze wyglądał. Młode nie #!$%@?ą się już hurtem. Nie te czasy. Albo sponsor/kilka sponsorów albo masaż z max.zwaleniem konia albo onlyfans i inne ścierwa typu sprzedawanie fotek za blika.
@LeVentLeCri: Co do divingu to się nie dziw, w większości przypadków te kobiety nigdy by nie zarobiły takich pieniędzy w zwykłej pracy ( bieda w rodzinie od początku, brak predyspozycji do bardziej zaawansowanych zawodów etc). Co jej wyjdzie lepiej 3 k na kasie po 10 h czy 10 h ruchania w ciągu dnia za 3 -4 kafle xd Oczywiście muszą mieć do tego silną psyche bo jak #!$%@?ą w używki to
@Koscieey: no z jednej strony rozumiem, że można mieć ciężką sytuację czy coś, ale z drugiej - ile lasek w obecnych czasach decyduje się na takie życie z powodu biedy? No raczej wątpię, że onlyfansiary czy inne divy głodują i dlatego wybierają taki fach.

Co jej wyjdzie lepiej 3 k na kasie po 10 h czy 10 h ruchania w ciągu dnia za 3 -4 kafle xd


No jasne, pod kątem
@LeVentLeCri: No też jest kwestia tego, że niektóre lubią samą adrenalinę ( sex spotkanie z randomowym gościem). Tak pisały na forum niektóre divy. Teraz coraz mniej się decyduję ale cały czas się nowe pojawiają (np: ukrainki). Tak czy siak jak świat światem, zawsze będą prostytutki. Niektóre tylko parę lat to robią i jakieś biznesy zakładają ale są i weteranki co 20 lat.
Przeziębiony Przegryw: @LeVentLeCri: @Koscieey: Na wykopie ciężko coś złego na prostytutki napisać, zaraz zostanie się zakrzyczanym przez ameby, jak na tym memie z ptakami siedzącymi na gałęzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem dużo jest zagubionych, zapitych, zaćpanych, które muszą jakoś kolorować te życie, żeby znieść taki zawód i klientelę. Jak nie ma kasy na ćpanie to roksa, jak roksa to ćpanie żeby jakoś wyżyć
MętnyCielak: > Jak to jest z tymi #divyzwykopem #roksa, nierzadko są to młode i atrakcyjne dziewczyny, zapewne tyle samo jest tych mniej atrakcyjnych, rozstrzał jest zapewne podobny jak w całym społeczeństwie.

w pierwszym zdaniu takie bzdury?

rzadko są to młode i atrakcyjne dziewczyny!

rozstrzał jest zapewne podobny jak w całym społeczeństwie.


skad pomysl, ze bardzo patologiczna, charakterystyczna grupa kobiet ma miec podobny rozklad jak w spoleczenstwie?
#!$%@? te divy to
@czlowiek_z_miasta: Na pewno są różne divy. Jedne to taki przy drodze, co wezmą najgorszego oblecha. Inne, takie bardziej ekskluzywne, co pewnie też są nimfomankami. I myślę, że wśród tych drugich są jeszcze cichodajki. Czyli nimfomanki, które chcą mieć ciastko i zjeść ciastko, czyli nie tracić reputacji i sie nachapac. Pewnie i tak sie nie udaje, bo to w koncu wychodzi ale nie jedna by sobie dała nasrac do ryja (zeby zarobić