Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Nie przejmuj się, nawet osoby które zarabiają po te 15k nie mają az tak łatwo z kupnem mieszkania, bo nawet na odległych dzielnicach Wawy to koszt ponad 10k za metr w stanie surowym. A dodaj remont to Ci wyjdzie z 13.

Dodatkowo mając 15k na rękę na b2b to masz zdolności z 400k xD więc pozdro.

A to #!$%@? ludzi to jest mega #!$%@?ące zwłaszcza że dużo osób zs komuny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BornToDie69: to jak ktoś pracuje na kasie w biedrze w Warszawie to ma mieszkać pod mostem czy dojeżdżać codziennie z jakiejś wioski i tracić na to parę godzin dziennie?
@Atx0937: a nawet jeżeli takie pieniądze się zarabia, to się trzeba nieźle #!$%@?ć, nastresować i dopiero można się wprowadzić na swoje. Mówię oczywiście o osobach, które nie są z majętnych rodzin. Ludzie z majętnych rodzin, a za takie chyba można uznać w Polsce rodziny, które są w stanie zafundować dziecku mieszkanie, mają przyjemniejsze życie. Tak po prostu mogą sobie pracować w miejscu, w którym nie ma ciśnienia, nie ma wyścigu i
Ja w sumie ostatnio oglądałem mieszkania w moim mieście powiatowym ~50k mieszkańców i 2 pokoje 40m2 wynajem ze wszystkim na 4 piętrze 2k. Więc też drogo jak na miasto zadupie gdzie nawet dobrego kina nie ma. I same #!$%@? kebsy
@nairoht: Czy ja odnoszę się do wszystkich? Musisz być debilem bez szkoły jeśli myślisz ze mówie o każdym mieszkańcu Warszawy.
Stwierdzam fakt ze jeśli skończyłeś studia i nie zarabiasz tych 5k po przynajmniej 4-5 latach pracy to gdzieś popełniłeś błąd.
@Oyhiba: może wynajmować pokój z kimś lub odziedziczyć po babci mieszkanie. Jesli nie jest Warszawiakiem a przyjezdza do wawy pracować. na kasie w biedrze to tez imho sie mija z celem.
Uwierzcie mi że ludzie pracujący na kasie w Londynie/Berlinie/Brukseli/Pradze/Budapeszcie tez nie wynajmuja sami mieszkań bo jest za drogo więc nie wiem o co sie sracie.
Vikopczaki w dupie byli, gowno widzieli a sie wypowiadaja. Jak zarabiasz minimalną to w żadnym miejscu na świecie nie wynajmiesz samemu normalnego mieszkania.
To nie jest tylko Polski problem.