Wpis z mikrobloga

Pracując w centrum Warszawy raczej zarabiasz już te 6-10k na rekę.


@BornToDie69: wydaje mi się że spora część użytkowników tego portalu to ma #!$%@? urojenia jakieś albo jest spaczona, nie #!$%@? większość ludzi w krakowie zarabia pewnie koło 3-4k na rękę to że na wykopie 15 latek wyciąga 150 tys pln na tydzień nie oznacza że w realnym życiu też tak jest. Odkleja wam się coraz bardziej niby użytkownicy internetu powinni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: ja właśnie w październiku musiałem szukać mieszkania, szczerze współczuję, to jest taka patologia, że się w głowie nie mieści. Ludzie mówili, że po wystawieniu ogłoszenia mieli po 70 telefonów dziennie, więc to poniekąd tłumaczy ceny.
@BornToDie69: #!$%@? typie w tych szklanych wiezowcach są zwyklackie korpo gdzie ja równiez byłem pracownikiem za 3k netto. Tu sie urodziłem wiec normalne ze nie bede #!$%@? na pipidówę. Znajomi tez podobnie 3-4kzł a pokoje zaczynaja chodzic po 1,5kzł. Kto wam w tych waszych mieścinach naopowiadał ze szklano- złota wawka to zarabia sie tu 6-10k zł xDDDDDDDDDDDDD
@vauecki: @buczubuczu: @niochland: @powaznyczlowiek: z tymi zarobkami to z tego co widzę po znajomych i co inni opowiadają to dwóch gości ma z 10-15k którzy są mega ogarnięci w IT. Z tego oboje mają mieszkania a ja zwykły informatyk zakładowy hehe beka (a potem się okazuje że wzięli ze starymi na kredyt)

A reszta 3-4k po studiach.

Ogólne to ten komentarz różowej przypomina mi moją matkę która wczoraj
@PiersiowkaPelnaZiol w sumie coś może być na rzeczy, bo po studiach wynajmowałem najpierw mieszkanie 50m2 na spółę z kumplem, a potem samemu kawalerkę i żyłem. Dzisiaj może więcej bym zarabial po studiach, ale życie droższe.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@peszmerd: okej, napisze Ci. Op napisał ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Krakowie. Ktoś napisał że za odpowiednik tego czyli 500e można wynająć za granicą. Ktoś poszedł dalej i napisał że w Niemczech to można za 350e wynająć 2 pokoje. Czyli tak jakby porównali wynajem w jednym z droższych miast w Polsce do wynajmu w Niemczech. Więc zachowując odpowiednie proporcje oczywiście pasuje odnieść się z tą kwota do też droższego miasta w