Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 54
@wafel14 co najwyżej drożdżówki z jagodami
- 64
źródło: 1000058332
Pobierz@WideOpenShut: Naobiecuje taka, a potem się okazuje że mieszane z borówką
@WideOpenShut: pokaż w środku
- 19
W przepisie było 400g jagód XD użyłem ponad 1kg a i tak zabrakło na 10 jagodzianek.
#pieczzwykopem #gotujzwykopem #jagodzianki
#pieczzwykopem #gotujzwykopem #jagodzianki
źródło: 430b64ab-ccdb-48d4-b4d7-703472c87420
Pobierz- 2
- 43
Różowa zrobiła jagodzianki, można się częstować.
#jagodzianki #bojowkapiekarska #pieczzwykopem #gotujzwykopem
#jagodzianki #bojowkapiekarska #pieczzwykopem #gotujzwykopem
źródło: temp_file5024869483388780704
Pobierz@Eustachiusz: no ale jak to, jagodzianki tak pokazywac bez zdjecia srodka?
- 22
- 7
źródło: temp_file3632123720705252723
Pobierz2
Wielki test Trójmiejskich jagodzianek.

Bardzo precyzyjny test jagodzianek z trojmiejskich piekarni.
z- 1
- #
- #
- #
źródło: temp_file2967033346730688044
Pobierz- 2
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: zajeb... Nieosiągalne
- 62
Dzień dobry! Witajcie Kochani (。◕‿‿◕。)
Weekendowe jagodzianki ze szwedzkich jagód, które zebrałam własnoręcznie w lesie obok mojego mieszkania (。◕‿‿◕。) Na górze oczywiście sowita ilość kruszonki (ʘ‿ʘ)
#cassiopeipiecze - do czarnolistowania/obserwowania
#pieczzwykopem #gotujzwykopem #bojowkapiekarska #jagodzianki #cukiernictwo #hobby #jedzenie #
Weekendowe jagodzianki ze szwedzkich jagód, które zebrałam własnoręcznie w lesie obok mojego mieszkania (。◕‿‿◕。) Na górze oczywiście sowita ilość kruszonki (ʘ‿ʘ)
#cassiopeipiecze - do czarnolistowania/obserwowania
#pieczzwykopem #gotujzwykopem #bojowkapiekarska #jagodzianki #cukiernictwo #hobby #jedzenie #
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
Pytanie do jagodziankowych ekspertów. Jagodzianka kupiona w lokalnej cukiernii.. 170g, masa owoców w środku, jak obstawiacie cenę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#jagodzianki #kiciochpyta #jedzzwykopem
#jagodzianki #kiciochpyta #jedzzwykopem
źródło: temp_file2346782863301955461
Pobierz1
Ceny jagodzianek u Gesslerowej to nic.. Ta jagodzianka kosztuje 99 zł

Interesującą, pod względem ekonomicznym i objętościowym, propozycję dla jagodziankowych łasuchów ma katowicka restauracja Bułkęs.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@zloty_wkret pov: jadles tylko syf z osiedlowego
- 22
Wiwat domowa produkcja i prawidłowe proporcje w jagodziankach!
#wypieki #gotujzwykopem #pieczzwykopem #jagodzianki
#wypieki #gotujzwykopem #pieczzwykopem #jagodzianki
źródło: IMG_20230729_102234
Pobierz527 259 + 86 = 527 345
Jakiś czas temu wykopek @mitatuyo wspomniał, że jego różowa otworzyła cukiernie i ma super jagodzianki w ofercie. Oczywiście jako osoba, która jagodzianki uwielbia musiałem się przejechać spróbować i muszę przyznać - zajebiste są te jagodzianki (ʘ‿ʘ)
Oprócz tego w
Jakiś czas temu wykopek @mitatuyo wspomniał, że jego różowa otworzyła cukiernie i ma super jagodzianki w ofercie. Oczywiście jako osoba, która jagodzianki uwielbia musiałem się przejechać spróbować i muszę przyznać - zajebiste są te jagodzianki (ʘ‿ʘ)
Oprócz tego w
źródło: IMG_1945
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 7
@SchabowyZMizeriom: na zdrowie Mireczku, różowa właśnie przeczytała - bardzo jej miło :)
@SchabowyZMizeriom ale ta która pokazujesz ty a ta która pokazał mireczek to jednak przepaść. Widać jednak wersja sprzedażowa nie taka bogata
źródło: 20230721_143755
Pobierz@orzeszkiziemne: Po co robić, skoro Gigi to jest niedościgniony wzór? Powinni taką jedną zamknąć w Serves jako wzór jagodzianek!
- 2
@Iudex: Jadłem w tym roku jedną w tej wersji 2.0, bo zona dostała od pacjentki no i mimo wszystko nadal uważam że 33 pln to przesada. Ja zacząłem ich w tym roku bojkotować, mimo tego że mam blisko i czasem bywałem
U mnie 5,5zl jagodzianka. Całkiem smaczna
#jagodzianki
#jagodzianki
@jackblackcanada: Ja tam w--------m te z Biedronki po niecałe 3 ziko i tez mi smakują
Ile kosztuje zrobienie sobie jagodzianek:
350g jagód - powiedzmy 30 zł za kg to daje nam 10,5 zł.
(ja zbierałem sam, pół godziny mojej pracy kosztuje 40 zł brutto wg tego co płaci mi moja firma - taniej mi jest jagody kupić - no ale ta satysfakcja ze to są z lasu obok - bezcenne)
250g
350g jagód - powiedzmy 30 zł za kg to daje nam 10,5 zł.
(ja zbierałem sam, pół godziny mojej pracy kosztuje 40 zł brutto wg tego co płaci mi moja firma - taniej mi jest jagody kupić - no ale ta satysfakcja ze to są z lasu obok - bezcenne)
250g
źródło: IMG_3290
Pobierz@liczy_no_ze_niby_nie: robiłem już 2 razy w tym sezonie jagodzianki i mi wychodzi tak
12 sztuk
słoik jagód - 25 zł
mąka -
12 sztuk
słoik jagód - 25 zł
mąka -
źródło: IMG20230708122715
Pobierz@farfoclowy_wir: tak to moja fotka, jagodzianki z tego przepisu Sugarlady
Co wy wiecie o jagodziankach.
Zrobione 24szt z kilograma jagód. Koszt jednej za składniki to około 2zł.
#kruszonka #jagodzianki #jedzenie71
Zrobione 24szt z kilograma jagód. Koszt jednej za składniki to około 2zł.
#kruszonka #jagodzianki #jedzenie71
źródło: IMG_9909
Pobierz- 27
We wroclawiu to juz was dobrze p------o że koguty jagodziankami po 30 ziko karmicie
#wroclaw #jagodzianki #gigi
#wroclaw #jagodzianki #gigi
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Prawilny_Czykierek tak, był po stłuczce.






























#pieczzwykopem #jagodzianki
źródło: IMG_7823
Pobierz