Wpis z mikrobloga

@Mirkosoft Ale piękne fikolki. Ograniczanie chodzenia na sauny 50% obywateli to zwiększenie dostępności.

Gdy robi to prywatna firma to jest to wkurzające (patrząc że przy dyskryminacji w 2 stronę byłyby tam po minucie media, aktywiści i prokurator) ale jeszcze to zniosę. Jak płacę na to g---o podatki to chciałbym jednak łaskawie nie być traktowany jak podludź.
  • Odpowiedz
kobiet saunujących jest mniej niż facetów. skoro się wprowadza takie "podziały", to oznacza to, że się to opłaca. a opłaca się, bo w ten sposób chodzi więcej ludzi.


@subiel: Czyli na saune zwykle chodzi więcej facetów ale opłaca sprowadzić się udogodnienia dla mniejszości? Zrozumiałbym, z czysto biznesowego punktu widzenia, gdyby to była jakaś dyskoteka i promocja na kobiet wiązałaby się ze zwiększoną ilością mężczyzn tego samego dnia, ale tu jest
  • Odpowiedz
@caius_cosades: pomiędzy flirtem a molestowaniem jest cienka granica, o której decyduje kobieta- a mężczyzna ryzykuje jej przekroczeniem. Powinno się zrobić oddzielne dni tylko dla kobiet i dni tylko dla mężczyzn. Poza tym to brakuje miejsc dżentelmena- tzn. miejsca spotkań mężczyzn do którego nie mogą wchodzić kobiety.
  • Odpowiedz
@caius_cosades: @ElPerdedor: ale to nie mój problem tylko obsługi jak to rozwiążą. Mogą na początek zmienić regulamin, przez pewien czas zawsze ktoś z obsługi niech będzie na miejscu i banować dożywotnio Januszy. Zakaz wstępu dla jednej płci nie jest rozwiązaniem problemu
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Ja nie powiedziałem słowa o molestowaniu - tylko o obleśnym gapieniu się, g---o mnie obchodzi co się jak klasyfikuje. Wręcz dyskutuję tutaj z głosami, które mówią, że wystarczy zboczeńców wyrzucać - bo właśnie z reguły oni nie łamią żadnego prawa, co nie zmienia faktu że skutecznie sprawiają poważny dyskomfort i niesmak.

Czy faktycznie Wy wszyscy jesteście tak zajawieni na dni tylko dla mężczyzn? Faktycznie tam chodzicie, korzystalibyscie? Jesli tak
  • Odpowiedz
@caius_cosades: nie, oni nie chcą tam chodzić i większość z tego wątku nigdy tam nie pójdzie, być może nawet pierwszy raz słyszy o tej saunie. Chodzi wyłącznie o zasadę. Choćby w dni tylko dla mężczyzn przychodziło do sauny całe zero chłopa i firma ponosiła przez to straty, to dni tylko dla mężczyzn muszą być i już. Albo dni koedukacyjne, w które znowu kobiet byłoby mało i kasa by się nie
  • Odpowiedz
@jakub972: O wykopki jak zwykle spłakane, że coś jest tylko dla kobiet więc D Y S K R Y M I N A C J A XD
Powiem tak- ja saunuję regularnie, byłem na wielu saunach, w takich typowych saunariach jest okej, każdy siebie szanuje, nikt nie przychodzi na to żeby popatrzeć, ale własnie w hotelach i Aquaparkach jest pełno dziadów, którzy podchodzą pod saunę, rozbierają się, wchodza na minutę
  • Odpowiedz
@jakub972: ale kumacie że to są seansy, w dodatku pewnie tylko na 1 saunie, a w tym czasie panowie sobie mogą iść na inną? W dodatku może np kompleks ma więcej niż jedną saunę parową, więc w tym momencie nie ma żadnego ograniczania użyteczności tego kompleksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dyskryminacja pozytywna: sauna dla kobiet

Dyskryminacja negatywna: sauna dla każdego oprócz rudych

@kamilm119:

Dyskryminacja pozytywna: sauna dla nierudych
Dyskryminacja negatywna: sauna dla każdego oprócz mężczyzn
  • Odpowiedz
@caius_cosades: ja np nie chodzę na saunę bo nie ma dni tylko dla panów bo czuje się nieswojo jak są panie, niestety dla mnie nie przewidziano. Musiałbym gdzieś dalej jechac żeby się saunowac a szkoda bo tu mam blisko.

@qwerte @bemo @jakub972 @przegro_pisarz
Ja napisałem do parku kiedy przewidziane są seanse tylko dla panów. Jak dostanę odpowiedz to się podzielę, jeżeli chcecie to możecie dołączyć. Może
  • Odpowiedz
@galonim: to jest nas dwóch, tylko dla pana z mirkosoftu to pewnie nie jest dalej mniejszość tylko dwujednostka. Btw ten typ nie ogarnia ze takich ludzi, którzy nie chodzą na saunę bo są tam baby jest więcej. On myśli ze tylko ty i ja bo przecież każdy człowiek czyta wykop lol
  • Odpowiedz
@ChudyByk21: a pisze, skoro masz takie potrzeby i nie jesteś w tym odosobniony to niech Ci basen w Świdniku zaproponuje taki dzień. Myślisz że mi to przeszkadza? Szczerze - powodzenia życzę.
  • Odpowiedz