Wpis z mikrobloga

tak sie zastanawiam... co jesli policjant zatrzyma mnie do kontroli drogowej I podrzuci mi narkotyki? albo po prostu stwierdzi ze byly w moim samochodzie. Nie ma dowodow, nie ma swiadkow. Sa tylko zeznania dwoch policjantow z drogowki. Nie mam jak sie bronic I ide siedziec, bo policjant tak sobie zadecydowal?

#prawo #policja #narkotyki #adwokat #prawnik #pytanie #sierzantbagieta #sadownictwo #polska
  • 34
@bydlo: Twoja linia obrony jest taka, że to nie Twoje narkotyki i nic o nich nie wiesz. Tak jak we wrzuconym przez Ciebie artykule na podrzuconym pakunku nie będzie Twoich odcisków palców ani DNA.
Gdyby tak się zdarzyło, że w trakcie kontroli Policja podrzuci coś to na pewno czeka Cię przesłuchanie i zarzuty a następnie udowadnianie, że nie jesteś wielbłądem. Czyli mozolne wykazywanie, że każdego dnia idziesz do pracy wracasz do
@bydlo może nie narkotyki, ale kiedyś jeden bagieciarz chciał ode mnie wyciągnąć łapówkę. Był sam, ja byłem sam i zatrzymał mnie pod pretekstem świateł, które na 100% miałem zapalone, bo odpalałem samochód przy murze i widziałem, że włączyłem. Zrobił mi jakąś pogawędkę jak z filmu Smarzowskiego i później, że to będzie 100 zł mandatu i czy przyjmuje. Powiedziałem, że i tak jestem na przegranej pozycji, bo w sądzie będzie jego słowo przeciwko
@bydlo: Człowieku xD Żyjemy w gównokraju z kartonu, gdzie psy mogą de facto jechać z telefonem przyczepionym przyssawką do szyby i nagrywającym filmik twojego auta przed nimi, ŻEBY POWIEDZIEĆ CI ŻE TO TWOJA PRĘDKOŚĆ, "DZIEŃ DOBRY PRAWKO DO ODBIORU NIGDY, 5000ZŁ MANDATU PIRACIE JEDEN", a ty się pytasz o jakieś wyrafinowane podrzucanie narkotyków xD
@PanPeno Czyli straszył cię mandatem na 100 zł to ile tej łapówki by chciał, żeby mandatu nie wystawić? 50? xD
Na bank w dobie kamer by dla kliku dych pracę ryzykował, pewnie chodziło mu że zamiast sądu możesz po prostu przyjąć mandat, a ty sobie coś tam dopowiedziałeś, że łapówkę od ciebie chce xD