Wpis z mikrobloga

Mam dość tego kraju złodziejskiego, właśnie sobie odebrałem polecony z ufg. Kara do zapłaty 3010 zł za 4 dni zwłoki nieopłaconej składki OC. Nie miałem pieniędzy, czekałem na wypłatę która się spóźniła o 13 dni. Mój były szef sobie nie miał na przelewy dla pracowników. Oczywiście powinienem wziąć kredyt albo sprzedać wartości do lombardu. Gdybym wiedział ze dostane taka chora kare to bym tak pewnie zrobił. 3010 zl za #!$%@? 4 dni. W tym chorym kraju trzeba zarabiać 10k minimum by mieć na wszystkie podatki, opłaty, kary i złodziei.

#prawo
#ufg
#ubezpieczenia
#polska
  • 143
tak mam żonę i dziecko i kota i hipotekę i ogólnie #!$%@? się żyje od jakiegoś czasu. Jestem dorosły i #!$%@? mnie ten kraj coraz bardziej.

@Hugolove: kurde, współczuję
w nikogo bym sie nie wpakowal bo samochod stal na parkingu


@Hugolove: Jedyny sposób, żeby taki dzban jak ty zrozumiał dlaczego OC płaci się zawsze, to gdybyś został #!$%@?ęty samochodem bez ważnego OC, co to niby tylko na parkingu stał. I to najlepiej przez nieznanego sprawcę który zwiał. A właściciel auta powie, że go to nie obchodzi, bo on nie ma piniendzy a poza tym to nie on jechał. Powinno Ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolove: spoko spoko, mi doje*ali kare z najwyzszej polki, odwolywanie sie nic nie dalo, poza rozlozeniem na raty. Skarbowka blyskawicznie weszla na konto, bo chyba juz po miesiacu i tak sobie zabieraja 100zl miesiecznie z wyplaty ¯\_(ツ)_/¯
@Hugolove rozumiem twoje wkur... ale jakby było 100zl kary to każdy miałby to w dupie i jeździli po kilka mcy bez OC, na pocieszenie dodam że mój szef jest tez dyrektorem w firmie zajmującej się ubezpieczeniami i wykupił auto z leasingu a zapomniał o oc i to przez miesiąc więc przyjdzie 6k kary
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolove: od razu się przypomina ostatnia sprawa studenta, który wysłał email o 00:00 a nie o 23:59. Tu tak mamy podobny przypadek co to są 4 dni? W ważnej sprawie. Dlatego ten student powinien prof po rękach całować za danie lekcji życia
@Hugolove
Ale chlopie tutaj nie chodzi o to kiedy zaplacisz skladke za oc tylko kiedy zawarles umowe
Nie stanowi problemu zawrzec umowe np. od 1 danego miesiaca z płatnościa np. 15 tego miesiaca