Wpis z mikrobloga

Widzę, że pojawia się coraz więcej znalezisk z pojedynczymi Ukraińcami, którzy odwalili coś złego w Polsce. Ciekawe jaki cel mają takie znaleziska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 105
  • Odpowiedz
@Grooveer: Otóż każdy imigrant musi wiedzieć, że jak w kraju go goszczącym zachowuje się jak zwierzę to grozi mu denazyfikacja i demilitaryzacja. Niezależnie od narodowości.
  • Odpowiedz
  • 0
no nie wiem może dlatego że jest coraz więcej takich przypadków?


@murdoc Masz na to jakieś dane? Lub masz te dane w ujęciu liczba przypadków na liczba Ukraińców w Polsce? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Halbr: ależ oczywiście, że mam. Policja co roku wydaje podsumowanie ze statystykami. Masz tu cytat z najnowszego "Najczęściej cudzoziemcy kierujący pojazdami uczestniczący w zdarzeniach drogowych byli z takich państw jak: Ukraina (595 wypadków – 55,6%) (dalej wymienia się kolejne państwa z mniejszym procentowym udziałem)"

Zadanie domowe dla Ciebie - Używając wyszukiwarki internetowej oraz portalu internetowego Policji porównaj tę liczbę ze statystykami z poprzednich lat.
  • Odpowiedz
Zadanie domowe dla Ciebie - Używając wyszukiwarki internetowej oraz portalu internetowego Policji porównaj tę liczbę ze statystykami z poprzednich lat.


@murdoc: a ty porównaj ilość ukraińców obecnie w Polsce vs lata poprzednie
  • Odpowiedz
@Grooveer: Warto to poruszać żeby wywrzeć presję na politykach i żeby wprowadzili procedurę szybkiej deportacji bandyckich śmieci. Przyjęliśmy dużo ilości Ukraińców bez należytej kontroli, przyjmiemy pewnie jeszcze więcej. Więc przydałyby się procedury pozbywania się elementu. A na Ukrainie można nimi zrobić rozpoznanie bojem pod kacapską artylerie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warto to poruszać żeby wywrzeć presję na politykach i żeby wprowadzili procedurę szybkiej deportacji bandyckich śmieci. Przyjęliśmy dużo ilości Ukraińców bez należytej kontroli


@ChamskoCytuje: Masz na myśli okres przed czy po wojnie?
  • Odpowiedz
Po 24lutego, gdzie była największa fala uchodźców, nikt ich dokładnie nie prześwietlał


@ChamskoCytuje: Przecież to praktycznie były same kobiety, dzieci i starsi - inni mieli problem z wyjazdem (mówiąc eufemistycznie). Jeszcze nie widziałem groźnej bandyterki skomponowanej z dzieci, kobiet i emerytów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybsonk: @Halbr: od początku pisałem o wolumenie i tylko na tym opieram to co piszę. Nie wiem, czy w stosunku do ilości imigrantów udział ich udział się zwiększył, ale nadal - więcej wypadków z ich udziałem to więcej artykułów na ten temat. Nie wiem też, co ten stosunek ma tu do rzeczy. Jeśli wypadków jest zero, to jest zero artykułów. Jeśli wypadków jest 500, to kilka artykułów powstanie.

I zmartwię
  • Odpowiedz
@Halbr: „Od 24.02 do 07.06.2022 r. do Polski z Ukrainy wjechało łącznie 3,645 mln obywateli Ukrainy, w tym 432 tys. obywateli UA – mężczyzn w wieku 18–60 lat. Straż Graniczna nie przekazywała danych tych osób służbom Ukrainy” – odpisuje nam por. Anna Michalska, rzeczniczka Komendanta Głównego Straży Granicznej.
  • Odpowiedz
od początku pisałem o wolumenie i tylko na tym opieram to co piszę. Nie wiem, czy w stosunku do ilości imigrantów udział ich udział się zwiększył, ale nadal - więcej wypadków z ich udziałem to więcej artykułów na ten temat. Nie wiem też, co ten stosunek ma tu do rzeczy. Jeśli wypadków jest zero, to jest zero artykułów. Jeśli wypadków jest 500, to kilka artykułów powstanie.


@murdoc: Te artykuły są często
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Halbr: no ale zaraz zaraz, Polaków jest prawie 40 milionów, a o chłopie co zabił rodzinę napisali. Patrz Pan jak się biedaka uczepili, napisali o nic nie znaczącym, jednostkowym przypadku. Ale świetnie brzmi w antypolskiej propagandzie, prawda? :)
  • Odpowiedz
Pokazanie ze oni są tylko ludźmi. Generalnie to zacofanymi, kultura turańska. Niby cisną bekę ze ruski im kible kradną ale samymi też są za cywilizacja trochę.
  • Odpowiedz
@murdoc: Jasne, że nie. Media lubią takie niusy, ale nie zmienia to faktu, że jest grupa czytelników, dla których najważniejsze jest to, że ktoś jest Ukraińcem. I gdyby nie był on Ukraińcem, to by nius nie powstał.
  • Odpowiedz
@murdoc: Jasne, że nie. Media lubią takie niusy, ale nie zmienia to faktu, że jest grupa czytelników, dla których najważniejsze jest to, że ktoś jest Ukraińcem. I gdyby nie był on Ukraińcem, to by nius nie powstał.


@Halbr no nie, bo w gazetach nie ma informacji o pijanych kierowcach którzy zabijają rodziny powodując wypadek. Jedyne newsy jakie sie pojawiaja z tego typu opisami to antyukrainska propaganda. Wierzysz w to co piszesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Halbr: a daj coś na poparcie tego "faktu".

Bo na tyle, na ile znam kulisy bycia pismakiem w polskim portalu, to piszesz o czym #!$%@? się da, żeby wyrobić target i zrobić klikalność, bo inaczej Cię #!$%@?ą i trafisz do kuriera podlaskiego pisać o wykopkach.

I nadal nie ma w tym ani rasizmu, ani ojkofobii, ani żydowskiego zarządu powierniczego.

Uparliscie się na to, co sobie wymysliliscie. Ubzduraliście sobie jakiś spisek i
  • Odpowiedz
@murdoc: Przecież są całe pseudoprawicowe portale, które piszą o wypadkach, nożownikach, bójkach itp. tylko jeśli zrobią coś Ukraińcy (albo murzyni czy geje). Nie udawaj, że ich nie znasz. Ja tym klaunom reklamy robić nie będę, zresztą każdy wie o kim mówię.

A później te wielkie niusy, że chłop się zesrał w Zaporożu albo Alabamie krążą repostowane z tych badziewnych stronek na FB.
  • Odpowiedz