Wpis z mikrobloga

Widzę, że pojawia się coraz więcej znalezisk z pojedynczymi Ukraińcami, którzy odwalili coś złego w Polsce. Ciekawe jaki cel mają takie znaleziska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 105
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer

jestem za prawem, które było to co zanim orzekł Trybunał Konstytucyjny. Czyli za tym co było do tej pory przez wiele lat.

Czyli nie obchodzi cię los dzieci, które nie miały wad, a były abortowane mimo to. Ale #!$%@? przejmujesz się Ukraińcami? Hipokryzja.
  • Odpowiedz
@Volki: to jest skrót myślowy, który nie oznacza, że płód w pierwszym tygodniu ciąży jest człowiekiem. Czy ty jesteś prawakiem z hasłem typu "Polska dla Polaków"?
  • Odpowiedz
  • 1
@Grooveer

to jest skrót myślowy, który nie oznacza, że płód w pierwszym tygodniu ciąży jest człowiekiem

Weź dowiedz się kiedy zaczyna się płód, lewacki nieuku.

Pewnie nauka jest zbyt prawacka dla ciebie xD xD
  • Odpowiedz
@Volki: ja wiem, ale ty masz widocznie swoją naukę. Tak dla twojej wiadomości Polki teraz jeżdzą za granicę dokonać aborcji po decyzji TK Julii Przyłębskiej, która jest pupilkiem J. Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
Powinniśmy ukrywać takie incydenty, żeby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że ukraincy mogą być przestępcami (cóż za absurd) . Wszystkie te znaleziska z domniemaniem łamania prawa przez obywateli Ukrainy to kłamstwa i wydarzenia nie miały miejsca.


@noprowo: ty udajesz, ze nie widzisz w czym problem czy taki głupi jestes?
  • Odpowiedz
@Grooveer: Ja zawsze porównuje Ukraińców do naszych kolegów, którzy wyjechali na zachód. Pamietam swoich znajomych w końcówce lat 90tych co odwalali u Klausów, to głowa mała. Oczywiście jest dużo patusow Ukraińców, którzy do nas przyjechali, ale to wszystko to #!$%@?, przy tym co my wysłaliśmy do Irlandii, Holandii, Anglii. Dodam jeszcze, że byłem jakiś czas temu na walce u mojego kolego na wyspach i zjechała się tam cała śmietana, która uciekła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powinniśmy ukrywać takie incydenty, żeby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że ukraincy mogą być przestępcami (cóż za absurd) . Wszystkie te znaleziska z domniemaniem łamania prawa przez obywateli Ukrainy to kłamstwa i wydarzenia nie miały miejsca.


@noprowo: aha, czyli można tylko albo nic nie mówić, albo nadreprezentować wydarzenia, nie ma niczego pomiędzy, tylko zero-jeden, minimum-maksimum.

Goebbels byłby dumny z twoich manipulacji. Widać nawet, że ponad 100 pelikanów dało plusa.
  • Odpowiedz