Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grooveer: no nie wiem, może informowanie i przyswajanie informacji? Zdejmij folie bo już za głośno szura.
Jak polak #!$%@?ł baware na rodzinie to media pisały, jak ukrainiec #!$%@?ł samochód na rodzinie to piszą i jak kiedyś eskimos #!$%@? w polsce furę na rodzinie, to media też napiszą.
@rybsonk: porównujesz jakieś drobne przestępstwa do typa który zabił kobietę będąc pijanym. Dlaczego takie artykuły nie mogą się pojawiać? Gdyby to był Polak to tak samo każdy ma prawo dać takie coś na wykop, a społeczność zweryfikuje czy warty jest zainstersowania. OP sobie ubzdurał, że Ukraińcy są szkalowani i za wszystkim stoją jakieś ruskie onuce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grooveer: xD no tak napewno tak było w artykule: "proszę nie pomagać Ukraińcom bo był wypadek" XD i wcale tego syfu nie pisały zjeby na wykopie xD
@Nano22: to tak jakby w Krakowie media pisały, że "warszawiak po pijanemu rozbił samochód" a kiedy robiliby to ludzie z innych części Polski i Krakowa to po prostu byłby "kierowcą". Teraz zadanie-ćwiczenie umysłowe dla Ciebie: jakie wrażenie to wywoła wśród odbiorców?
A nawet jeśli każde - to co w tym złego?


@murdoc: to, że ktoś pomyśli, że nie warto pomagać Ukraińcom, bo to źli ludzie są. Dlatego ja będę zawsze zakopywał takie znaleziska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grooveer: przeczytałem setki albo i tysiące artykułów o Polakach #!$%@?ących fikołki i nadal nie ma problemu, żeby pomóc rodakowi w potrzebie.

No ale jeśli Tobą tak łatwo zmanipulować, to może faktycznie nie powinno się tyle o tym pisać.
@murdoc: jak czytasz o swoim rodaku to inaczej podświadomie traktujesz niż człowieka ze wschodu. Czysta psychologia. Dlatego Polak o Polaku będzie myślał ciepło nawet jak jakiś Polak coś odwali.