Wpis z mikrobloga

@Von_Kaevum: to jest #!$%@?. Raz w zimę stary i dwóch wujków wymyślili sobie, ze będziemy drzewo robić w lesie. Jako nastolatek pomyślałem sobie, ze siekierezadę odwale z kuzynami, będzie beka. Byłem naiwny. Czternaście #!$%@? przyczep i to nie takich marnych, tylko nasrane zastawek w burtach. Traktorzysta powiedział, ze tyle to on siana zwozi z pola, a nie drewna. Myślałem, ze garba dostanę.
@Niedobry: nic nie wiesz o życiu. Wszystkie chłopy które znam co ucięli sobie palec na krajzedze (a było ich paru), ucięli późnym wieczorem bo chcieli tylko dokończyć robotę. Tylko jeden po pijaku, ale nie krajzegą a siekierą, i też późnym wieczorem. Z rana za bardzo mu się ręce trzęsły (pan Andrzej, dobry chłopak, niech mu ziemia lekką będzie)
@europa: Sluchaj #!$%@?. Mialem dziadka-sasiada no w ogole starsze malzenstwo.

Zawsze #!$%@? w sobote o szostej rano #!$%@?. Tak ze az ja musialem muzyke puszczac na cala #!$%@? wies. Obaj zadowoleni bylismy. Dwadziescia piec lat ponad. Co sobote.

Teeaz sie wyprowadzil bo go dzieci z "ojcowizny" schorowanego zabraly i wprowadzil sie nowy.

Tesknie za "dziadkiem".

Jyz tylko "soltys-byly wojak" kosiarke uruchamia coraz wczesniej. On tez juz sie starzeje mocno.

Nie mow
@Von_Kaevum: ło Panie, pamiętam jak za nastolatka psioczylem, gdy musiałem tacie przy niej pomoc ciąć. A teraz to sam to polubiłem z wiekiem. Palce mam wszystkie, ale jak mi kiedyś odbiła gałąź to myślałem że mi łapy ze stawów wyrwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@j3sion wujek już tyle lat stoi w garażu?

@Przemasu: wujek na tym pracował przez 20 lat, nadal stoi w garażu i ma wszystkie palce. Wystarczy mieć trochę rozumu i nie pchać się z łapami do ostrza.