Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 337
Śmiesznych czasów dożyliśmy. Z moich obserwacji wynika, że p0lki 25+, które nie mają szans na zakwaterowanie się u chada i nie mają szmalownych starych zaczynają traktować mnie jak jaśniepana, człowieka sukcesu i na dzień dobry #!$%@?ą mi metaforyczne kocopoły o tym jak ważne jest by mieszkać razem, zasypiać i budzić się przy soooobie itd.

P.S. wróciłem niedawno po paru latach do mojej 34m2 kawalerki do remontu na przedmieściach Warszawy z 450 zł opłat, a nie 3k czynszu najmu. Zaczynają się łowy beciaków, którzy przyjmą witaminki z całym dobrodziejstwem ich #!$%@?. Strzeżcie się. Nie myślcie #!$%@?.

#logikarozowychpaskow #nieruchomosci #heheszki #gadziemozgi
  • 23
@PfefferWerfer:

No to już słyszałam, w moim przypadku jest nawet odwrotnie, to partner oczekuje ode mnie, że poza pracą na etacie znajdę jeszcze inne źródło dochodów, jednocześnie zajmując się domem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sęk w tym że ja wprowadziłam się do niebieskiego by być bliżej siebie, nie zależy mi na jego domu, mimo że duży z dużym terenem wokół ale kompletnie do remontu, więc dziwi mnie
@AlienFromWenus: OP napisał, że to przedmieścia Warszawy, więc jest to lokalizacja prestiżowa z perspektywy małomiasteczkowej/wiejskiej. A biorąc pod uwagę nadwyżkę młodych kobiet w dużych ośrodkach to nic dziwnego, że studentki gównokierunków szukają kogoś kto zapewni "sukces" w zamian za piękną buzię. Sponsoring też rozwija się głównie w dużych miastach, a nie na prowincji.

A ja to mam gdzieś, wolałabym mieszkać gdzie indziej, inaczej wszystko zaprojektować


Nie wszyscy lubią aranżację wnętrz. Ja
@AlienFromWenus o ile parę lat temu było parę klientek, dla których 40 min do PKiN komunikacją było nie do przejścia w przypadku tego mieszkania, tak czasy się zmieniły i jest to super super lokalizacja jak się okazuje.

Im też nie zależy na mieszkaniu mirabelko, chcą być po prostu bliżej mojego wspaniałego, aktualnie bezrobotnego ja :p

Patrz ciekawy przypadek, że to Ty do niego, a nie on do Ciebie. I jeszcze ten dom
@LMLOGID: Nigdy czegoś takiego nie zauważyłem, a również mam swoje mieszkanie. Jak jesteś bardzo nieatrakcyjny, to nic cie nie uratuje. Pociesz się więc, nie masz aż tak #!$%@? i może warto skorzystać. Ja bym skorzystał. Nawet for fun na zimę, żeby pogrzała pierzynę. Nie musisz się zaraz żenić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)