Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ogau no szkoda że tak chętnie nie dokumentują tej części, bo na zdjęciach na insta które wstawiają na tindera to leżą najwyżej na hotelowym leżaku na plaży, a najczęściej przy basenie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no szkoda że tak chętnie nie dokumentują tej części, bo na zdjęciach na insta które wstawiają na tindera to leżą najwyżej na hotelowym leżaku na plaży, a najczęściej przy basenie ¯\(ツ)/¯


@Hrjk: serio kurde nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz. Miałem dziewczyny, mam dziewczynę, mam znajome i większość naprawdę aktywnie spędza wakacje (a przynajmniej po fotkach można odnieść takie wrażenie). Oczywiście, że są też takie, co to wrzucają tylko foty
  • Odpowiedz
Powtórzę: nie każdy samiec kopuluje z samicami. Każda samica kopuluje z samcami ale jedynie z alfami.najlepszymi.najsilniejszymi. najlepszymi z dostępnych na danym terytorium. To prosta logika świata zwierząt.


@AndyMendy: #!$%@? wiesz o świecie zwierząt xD

O świecie ludzi w sumie też. Nic dziwnego, bo z piwnicy, lurkując strony ze śmiesznymi obrazkami ciężko zdobyć taką
  • Odpowiedz
@kilemile: czyli wybrałeś jeden z tysiąca gatunków odmiennych od mojej koncepcji i bazując na tym odosobnionym przykładzie chcesz podważyc moja tezę? Niepotrzebnie się wysilam bo dyskusja z kimś na takim poziomie jest bezcelowa. Próba oświecenia delty nie mogła się udać.
  • Odpowiedz
@AndyMendy: Wybrałem najbardziej paradygmatyczny przykład zwierzęcia, do którego odwołują się ci wszyscy różni pigułkowcy xD Ale to akurat nie ma żadnego większego znaczenia, bo skoro są takie przykłady ze świata zwierząt, to obala to Twoją tezę jakoby w świecie zwierząt była jakaś "prosta logika" (jak ktoś mówi o prostej logice, to w 99% przypadków bredzi, chyba że chodzi o klasyczny rachunek predykatów xD), nawet jeśli to jest tylko kilka procent
  • Odpowiedz
@ruskizydek: @Hrjk: Podróżuję sama, więc sama za siebie płacę, a nawet jeśli bym podróżowała z facetem, to każdy powinien płacić za siebie. Do tego w życiu nie leżałam w hotelu, tylko jeżdżę z plecakiem, chodzę i zwiedzam. Nie wydaje mi się, żebym była jedyną kobietą na świecie, która tak robi.
  • Odpowiedz