Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mango2018: u mnie pizzerie podniosły ceny oczywiście ale wy wrzucacie jeden lokal totalnie z #!$%@? gdzie pizzę robią na składnikach sprowadzanych specjalnie z Madagaskaru drogą lotniczą do tego jednego lokalu xDDD

nadal można zjeść bardzo dobrą pizzę poniżej 30 zł spokojnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@mango2018:

Wszędzie są takie ceny,


xDDDDDDDD wy serio wychodzicie z piwnicy raz na rok jeśli myślicie że pizza za 65 zł to standard XDDD

Trzymaj, tutaj pizzeria z centrum Warszawy

To Warszawa, więc będzie kilka zł drożej niż w innych miastach, ale wciąż daleko do tych twoich mitycznych "pizza wszędzie kosztuje 65 zł reeeee"
Pobierz JanuszKarierowicz - @mango2018: 
 Wszędzie są takie ceny,

xDDDDDDDD wy serio wychodz...
źródło: comment_1667135688CH9XzZamR2q82aR3prsaVc.jpg
no mam czasami ochotę na jakąś taką nietypową, do której w warunkach domowych nie chciałoby mi się kupować składników, typu jakaś z mięsem BBQ czy pizza-kebab itp. W domu sobie robię klasyczny placek z szynką/salami i serem, ale czasami mam smaka na taką typowo fast-foodową, ociekającą tłuszczem, potężną pizzę z pierdyliardem składników :D


@cutecatboy: w sumie ma to sens... pokrecone ale logiczne :p
@mango2018:

Lokalna pizzeria na zadupiu.


napisałeś manipulatorze, że WSZĘDZIE są takie ceny, więc ci udowadniam, że nie, a Ty to usuwasz, bo informacja jest dla ciebie niewygodna XDDD

Trzymaj, pizzeria Finestra w Łodzi (bardzo wysokie opinie na Googlach i pyszne), dokładnie taka pizza jaką zamawiasz Ty - 16 zł taniej.

Nie opie, pizze, nawet te największe, nie kosztują 70 zł i nie jest to normalna cena, tylko wrzuciłeś skrajny przypadek i
Pobierz JanuszKarierowicz - @mango2018: 

 Lokalna pizzeria na zadupiu.

napisałeś manipul...
źródło: comment_1667136429oXrs5lxpQGYHrUGRhH6EBd.jpg