Wpis z mikrobloga

3 nowe auto w leasingu i budowa nowego pałacyku 370m2 sam się nie spłaci ( ͡ ͜ʖ ͡)

Polskim przedsiebiorcom #!$%@? I wszystko muszą mieć na już ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Krzysztof53647: Niech zgadnę, nie prowadziłeś w życiu żadnego biznesu? Pytanie retoryczne.
  • Odpowiedz
20 minut w piekarniku


@poszczelony: 20 minut w piekarniku to produkt pizzopodobny. Prawdziwa pizza nie powinna być w piekarniku dłużej niż te 7-10 minut i to wtedy kiedy robisz na niskiej temperaturze 250 stopni czy podobnych. Jak wstawisz do 275 to w ciągu max 7 minut będzie gotowa.
  • Odpowiedz
ja mam w domu ekspres do kawy, ale czasem wyskoczę do kawiarni na kawę i ciastko


@shroon: tylko że kawa to jeden składnik i w zasadzie nie wiele róznii się efekt końcowy

a restauratorzy przy robieniu pizzy potrafią przycinać na dosłownie każdym składniku. znaleźć dobrą pizzerię w obcym mieście to ruletka :p
  • Odpowiedz
@mango2018:
może sprawdź bezpośrednio w pizzerii jakie ceny, bo pyszne bierze chyba 15-20% prowizji, więc jak pizza kosztuje 70 zł (ja #!$%@?ę), to w rzeczywistości kosztuje 56 zł, a 14 zł idzie do pośrednika.
  • Odpowiedz
@cutecatboy: jak widać po tobie wyborcy mogą się dostosować do coraz większego dymania w dupę. Zaraz się przesiądziesz na rower i bo zdrowiej a na wakacje będziesz jeździł do pobliskiego parku bo po co czas na dojazd marnować
  • Odpowiedz
@swinkapl no i ostatnio wziąłem kubełek dla 1 osoby z dodatkowymi bitesami, tam są też frytki. Nażarłem się do pełna, musiałem zrobić przerwę w jedzeniu. Zapłaciłem 19 zł. To taniej niż większość kebabów dzisiaj.
  • Odpowiedz