Wpis z mikrobloga

: u mnie pizzerie podniosły ceny oczywiście ale wy wrzucacie jeden lokal totalnie z #!$%@? gdzie pizzę robią na składnikach sprowadzanych specjalnie z Madagaskaru drogą lotniczą do tego jednego lokalu xDDD


nadal można zjeść bardzo dobrą pizzę poniżej 30 zł spokojnie

@JanuszKarierowicz:

Przecież tu jakieś gówno składniki są.

Ser typu grecki? Marna podróba fety.

Mozzarella w zalewie? Średni wybór. Jakby składniki były dobre, to byłaby mozzarella fior di latte.

Szynka? Jakby
  • Odpowiedz
@mango2018: jakbyś dostał 4x większy rachunek za gaz czy prąd, to co byś robił? Dopłacał do biznesu? Dziękuj pan PiS za #!$%@? złotówki


@huudyy: We Włoszech zapłaciliśmy w eksluzywnej restauracji z 30 euro za 2 osoby w te wakacje, po prostu p0lskie knajpy to porażka, w innej knajpie gdzie masz masę sosów, wędlin i świeżych bułeczek bez limitu płaciłem z 15 euro chyba.
  • Odpowiedz
@huudyy: nie wiem no, ja bym kombinowała co tu zrobić żeby przyciągnąć więcej klientów, na przykład modyfikacją przepisów w wyniku czego moja pizza byłaby najlepsza w mieście i miałabym dużo więcej klientów niż dotychczas… ale po co się wysilać skoro można przenieść wydatki na klienta ¯_(ツ)_/¯
mi tam ich nie szkoda, niech padają, gastrojanusze. Do pizzy woda 0,25l jakieś 6 zł, cola chyba z 8 xD niech giną
  • Odpowiedz
do której w warunkach domowych nie chciałoby mi się kupować składników, typu jakaś z mięsem BBQ czy pizza-kebab itp


@cutecatboy: dzień wcześniej marynujesz kurczaka w przyprawie gyros-kebab, lekko podsmażasz kurczaka i na pizzę. Do tego czerwona cebula, kukurydza i pieczarki. Będzie lepsza niż w knajpie.
  • Odpowiedz
@mango2018: W UK Dominos Pizza można kupić za £8 jak się przejdziesz z buta - minimalna to jakieś £9/h.

#!$%@? jak wy sobie tam dajecie radę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaxZST: mieszkam w miejscu gdzie mam 4 pizzerie koło siebie, jedna najtańsza - można do 30 PLN coś spokojnie kupić z odbiorem własnym, ceny niezmienne od czasów przedpandemicznych. Kolejna pizzeria lekko podniesla ceny i w moim odczuciu spadła jakość pizzy - placek zdrożał do 40PLN z 32PLN, kolejna pizzeria miała ceny około 50PLN za placek, fakt ze jakość jest naprawdę dobra, ostatnimi czasy obniżyli ceny do około 35PLN. Ostatnia pizzeria ma
  • Odpowiedz
W tym roku kilka razy kupowałem pizze i wszystkie były takie meh 4/10 - z jednym wyjątkiem, sprawdzona pizzeria w okolicy moich rodziców. Więc, jak mam płacić 50zł za placka, na którego czekam 1.5h i w dodatku jest mocno średni, to wolę samemu zrobić.
Mam piekarnik, który grzeje do 300C i robię pizze od food emperora, tą na cieście piwnym. Pół piwa leci do pizzy, a pół piję przy jej robieniu XD
  • Odpowiedz
@huudyy: pewnie dalej by oczekiwał że towar będzie tak tani jak on chce, to bardzo duży problem społeczeństwa- brak kontaktu z rzeczywistością.
Pracodawca też ma być, ma płacić i nie wymagać pracy, towary mają być tanie a koszty ponosić mają bogaci.
  • Odpowiedz