Wpis z mikrobloga

@ShiftyMan: Spałeś na biologii? :) Wasze mózgi są trochę inaczej skonstruowane + tutaj też idzie o wychowanie. Dziewczynki nie są od momentu kiedy im piersi zaczynają rosnąć ładowane komentarzami ,,hehehe, a panienka jakaś już jest”, nie siedziały w garażach obwieszonych plakatami z paniami itd. Ogólnie to się teraz zmienia i w przyszłości te różnice być może będą bardziej zatarte. Kto wie? :) Tutaj też można by zacząć dywagować ogólnie o ,,przypadłościach
@KleKotka dziękuję za szkolną odpowiedź. Ale powiedz mi dlaczego tak jest a nie inaczej? Mózg mózgiem, ale wy nie macie jakiegokolwiek spojrzenia na to wszystko trzeźwym okiem i to mnie zastanawia #!$%@?
@ShiftyMan: Ojej, kwestia dyskusyjna mocno, u niektórych to dużo estrogenu, u drugiej po prostu wychowanie w jakimś tam podejściu (lub jego braku!) do tych spraw… naprawdę temat rzeka. Też trzeba wziąć pod uwagę, że są bardziej typowe kobiety/ mężczyźni jak i mniej typowi i w ogóle odstający od normy w związku z powyższym…
Ja sama wypracowałam sobie trochę ,,trzeźwe oko” przez lata ale przez #adhd i pare innych czynników ciężko mi
@KleKotka już długi czas jako mężczyzna rozwiązałem wiele zagadek, lecz kobiety jeszcze nie rozkminiłem......... To mnie boli żeby rozkminić kobietę... ¯_(ツ)_/¯( ͡° ͜ʖ ͡°)