Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, którzy płaczą po SwiftKey (włącznie ze mną): najlepsze co możemy zrobić to cisnąć Apple, aby wprowadzili to natywnej klawiatury w iOS po polsku Predictive Typing oraz Contextual Suggestions czyli to co było siłą w SwiftKey. Ruskie mają to czemu nie my xd.
Feedback można wysłać tutaj: https://www.apple.com/feedback/iphone/. Poniżej macie gotową treść pól do wypełnienia.

Subject: Predictive Typing and Contextual Suggestions for Polish keyboard
Feedback type: Feature Request
Comments: I would like to ask to introduce the Predictive Typing and Contextual Suggestions features for Polish keyboard on iOS. Those features massively improve the experience of using the native keyboard which for me is one of the decisive factors when choosing a new device and right now Android is doing better on that front in polish language.

#ios #iphone #swiftkey
  • 21
Widać, że Ruskie we wszystkim uprzywilejowane. Dodatkowe możliwości w Ios. Tańsze gry, pełną rusyfikację podczas gdy Polakom już nawet zrobić same napisy to problem.
@Drzamich: Ja na szczęście nie za bardzo używam tego jak to się nazywa, mazania palcem w Swifcie tylko normalnie pisze i w razie czego Gboard od Googla jest ok.
@erni13: No ja słyszałem bardzo pozytywne opinie na temat baterii, no ale w najbliższym czasie sam się przekonam jak to będzie przy moim trybie korzystania z telefonu :)