Wpis z mikrobloga

Siema, siema!

W ten weekend miałem okazje wystawić na scenę swojego ostatniego zawodnika
w tym roku.

Mati zgłosił się do mnie około rok temu i cały ten rok
jestem pewien przepracował tak jak należy. Efekt mówi sam za siebie, dołożyliśmy
w tym czasie aż 10kg mięsa, a na zawodach uplasowaliśmy się na trzecim oraz pierwszym miejscu,
mając osiem osób w pierwszej i 11 osób w drugiej kategorii.

Moim zdaniem do zwycięstwa nie brakowało nam niczego,
tylko i wyłącznie stażu/czasu bo Mati dopiero co liznął tego
o czym rzadko się mówi, chociaż jest to również część "gry", mianowicie dopingu.

Dla mnie wyjazd łączył się z dwoma kompletnie nieprzespanymi nocami w pociągu,
jednak im człowiek większy tym te siedzenia bardziej nie nadają się do spania. xD

Na pewno weekend pełny przeżyć.
Z Matiego jestem mega dumny, nie tyle nawet z wyniku,
co z samej postawy, trochę jakbym widział siebie w nim. Chyba że każdy Mati tak ma. ;)

Ps. Nie używaliśmy kompletnie żadnego spalacza tłuszczu, tak przy okazji, ani clenu, ani joszki, ani Sally. Tak żeby nie było myślenia, że trzeba ich używać żeby dociąć.

#silownia
#transformacja
#pokazforme
#sterydy
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Siema, siema!

W ten weekend miałem okazje wystawić na scenę swojego ostat...

źródło: comment_1666637244DkfKpQ3sRjN1xOoqU9uc1Y.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Lewusx: Tak z ciekawości, ale dlaczego na takich zawodach się tak opala sztucznie ciało? Tak dla zdrowia czy względy estetyczne? Nie lepiej byłoby umalować już całe ciało wraz z twarzą niż tak chodzić później zanim opalenizna zejdzie z reszty ciała?
  • Odpowiedz
@Poemat: Nie jestem pewien, ale chyba to była pierwsza klasa, bo 6 siedzeń w przedziale i gniazdka do ładowarki, bez przedziałów niestety nie było.
  • Odpowiedz
@Lewusx: To nie, zwykła druga. Generalnie jeśli Pendolino to w 2 jest spoko, jeżeli IC/EIC to koniecznie 1 klasa w wagonach bezprzedziałowych, wtedy jest luksus, a dopłata to często tylko ~2 dyszki
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Nie jestem Prep coach’em żeby wystawiać każdego podopiecznego.
A jakby @pansterydziasz chciał i całkowicie się temu oddał, a ja wrzucił mu większe ilości towaru, to myśle że mógłby nie jedną osobę zaskoczyć. ;)
Ale nie chce, nie ma potrzeby, a i tak robi zajebisty progress.

@sked: Twarz malowana jest jedną warstwą, ciało dwoma, a Mati jako że jest blady jak ściana miał na sobie 3 warstwy i 1 poprawkową,
  • Odpowiedz