Wpis z mikrobloga

Rada ode mnie dla #indiegamedev, AI super ułatwia pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam teraz sporo korzystam z AI i to jest super, może nie całkowicie spełniło moje oczekiwania ale częściowo na pewno. Tutaj przykładowo obrazy wygenerowane przez #dalle, bez żadnej obróbki na razie, takie jakie dał takie wrzuciłem, tylko wykadrowane. Jak ktoś sam dłubie sobie grę i musi ogarniać grafikę, muzykę, dźwięki, UI, kod i leveldesign, a do tego jeszcze na co dzień normalnie pracuje to jest to wielka pomoc. ( ʖ̯) Ogarnąłem z AI logo gry, portrety postaci, murale na ścianach i obrazy, i na pewno jeszcze sporo będę korzystał.

#gamedev #indiegamedev #dungeoncrawler #unrealengine
RealAKP - Rada ode mnie dla #indiegamedev, AI super ułatwia pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam ter...

źródło: comment_1666552538Tzy47GSlUrXajJu4EZl8n9.jpg

Pobierz
  • 5
@Jednorybek: Podobno jak się generuje coś co przypomina zdjęcia stockowe to można wdepnąć na jakąś minę copyrightową, ale nigdy nie słyszałem o potwierdzonym przypadku. Midjurnej podobno też jakoś się zbliża do tego czym się karmi niebezpiecznie, ale to też tak słyszałem tylko, nie wiem czy to prawda. To co wygenerujesz to jest twoje i możesz używać tego komercyjnie oczywiście, Dall-E chyba tylko bierze dla siebie też te obrazki, żeby karmic dalej