Wpis z mikrobloga

Poparłbym aborcję na żądanie dla kobiet przy jednoczesnym wprowadzeniu aborcji prawnej/finansowej dla mężczyzn, tj. prawa do rezygnacji z wszelkich praw, przywilejów oraz obowiązków wobec dziecka i jego matki (w tym pomocy finansowej naturalnie). Oczywiście taka kobieta nie powinna otrzymywać od państwa żadnego odszkodowania, a jeśli tak to mężczyźni, których dzieci abortowano również powinni otrzymywać środki finansowe za poniesioną stratę. Dopóki dopóty mężczyźni nie będą mogli "zrzucić" z siebie całej odpowiedzialności za dziecko w dowolnej chwili (tak jak kobiety) nie ma mowy o równości między płciami. Jeżeli matka wykona aborcję wbrew woli ojca, to "stratne" na procederze jest dziecko - utraci życie, ale to nikogo, zwłaszcza lewusów (płci obojga) zdaje się nie ruszać.

Dodatkowo należy też bezwzględnie wprowadzić obowiązkowe badania DNA u nowonarodzonych dzieci - chodzi między innymi o ustalenie ojcostwa, z którym to często są problemy bo "zdarza się", że kobiety kłamią w tej kwestii dla własnej wygody. W ten sposób szybko by się skończyło wykorzystywanie mężczyzn przez podłe samice.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, takie przepisy powinny być wprowadzone jak najszybciej - ich brak pokazuje, że nie ma równości płci, a kobiety znajdują się w skrajnie uprzywilejowanej pozycji.

#aborcja #strajkkobiet #pieklokobiet #aborcyjnydreamteam #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
#blackpill #przegryw #4konserwy #neuropa #rodzina #dzieci #zwiazki #seks
skrzek11 - Poparłbym aborcję na żądanie dla kobiet przy jednoczesnym wprowadzeniu abo...

źródło: comment_1666531150IZYLVG0lvmLSmWd1ISg6sX.jpg

Pobierz
  • 117
@anonimek123456: płód to człowiek taki sam jak ty, nie mniej dopuszczam możliwość uśmiercenia takowego jeśli zachodzi uzasadniona potrzeba (np. zagrożone jest życie matki lub gdy mogące przyjść na świat dziecko było obarczone chorobami genetycznymi czy deformacjami albo gdy osoba stanowi zagrożenie dla społeczeństwa bo próbuje wmówić, że człowiek nie jest człowiekiem, że podług JEGO opinii można dokonywać takiej kategoryzacji, a robi to po to by ostatecznie móc tłumaczyć masowe mordy, tak
Kobiety też nie płacą zasadzonych alimentów.


@er4zor: Zabawne, nawet w tym, co wrzucił @murmurlrl jest informacja o niepłacących kobietach oraz ten tekst o 84% nie płacących ale rodzicach, bez wyszczególnienia płci.

Ciekawostka. Kiedyś widziałem statystyki, że procentowo jest zbliżona liczba alimenciar do alimenciarzy. Z tego co pamiętam to różnica wynosiła około 1,5%.
@Janusz_Lubikwasa: nie zgadzam się, ojciec dziecka, jeśli je chce, ma do niego takie samo prawo jak matka. Nie mniej to matka powinna decydować czy dokona aborcji czy nie. Mnie nie przeszkadza sam proces, dałbym wolną rękę - niech się skrobią wszystkie i na potęgę - to nie moja sprawa. Jeśli lubią się puszczać, a potem przechodzić ten bądź co bądź trudny okres, to jest to ich wybór. Fakt, że ów wybór
@skrzek11

Socjolog Karen Sjørup, która prowadziła badania na ten temat, stwierdziła, że aborcja prawna dałaby kobietom więcej swobody, pozwalając tym, którzy chcą zostać matkami, bez konieczności dzielenia się z mężczyznami prawami i obowiązkami rodzicielstwa, na dodatkowy sposób. Zasugerowała ona również, że mogłoby to obniżyć wskaźnik aborcji, ponieważ uniemożliwiłoby mężczyznom, którzy chcieliby uniknąć ojcostwa, wywieranie presji na kobiety w celu dokonania aborcji.

I to jest w punkt.

Tylko tym najbardziej wojującym nie zależy
@Janusz_Lubikwasa: stary, jesteś na portalu ze śmiesznymi obrazkami - spodziewasz się, że wszyscy będą prowadzili dyskusje w akademickim stylu?! Żarty sobie stroisz? Poważny jesteś? Pierwszy raz w Internecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazwałem pewien proces w sposób dość frywolny aczkolwiek nadal doskonale oddający sedno sprawy. Nie wiem co Ci przeszkadza chociaż mam pewne podejrzenia.

będziesz miał kiedyś kobietę, a nie gumowa lalkę, to pogadamy jak faceci. Na
@skrzek11 typie, spłaszczasz temat, obrażasz się jak zniżam dyskusje do twojego poziomu i na koniec każesz mi #!$%@?. Lecz się. Jesteś jak ten gołąb co się chwali że wygrał w szachy bo strącił wszystkie figury, nasrał na szachownicę i odleciał.
@skrzek11: czekaj czekaj, czy ty w tym poście próbujesz dbać o prawa mężczyzn czy tylko #!$%@? się do kobiet? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aborcja i „aborcja” prawna to dwa zupełnie inne zagadnienia. Jedno dotyczy płodu a drugie urodzonego dziecka, czyli osoby o określonych prawach. Stosunek alimentacyjny to stosunek między rodzicem a dzieckiem. Chciałbym poznać lepiej, jak miała by wyglądać instytucja zrzeczenia się