Wpis z mikrobloga

Poparłbym aborcję na żądanie dla kobiet przy jednoczesnym wprowadzeniu aborcji prawnej/finansowej dla mężczyzn, tj. prawa do rezygnacji z wszelkich praw, przywilejów oraz obowiązków wobec dziecka i jego matki (w tym pomocy finansowej naturalnie). Oczywiście taka kobieta nie powinna otrzymywać od państwa żadnego odszkodowania, a jeśli tak to mężczyźni, których dzieci abortowano również powinni otrzymywać środki finansowe za poniesioną stratę. Dopóki dopóty mężczyźni nie będą mogli "zrzucić" z siebie całej odpowiedzialności za dziecko w dowolnej chwili (tak jak kobiety) nie ma mowy o równości między płciami. Jeżeli matka wykona aborcję wbrew woli ojca, to "stratne" na procederze jest dziecko - utraci życie, ale to nikogo, zwłaszcza lewusów (płci obojga) zdaje się nie ruszać.

Dodatkowo należy też bezwzględnie wprowadzić obowiązkowe badania DNA u nowonarodzonych dzieci - chodzi między innymi o ustalenie ojcostwa, z którym to często są problemy bo "zdarza się", że kobiety kłamią w tej kwestii dla własnej wygody. W ten sposób szybko by się skończyło wykorzystywanie mężczyzn przez podłe samice.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, takie przepisy powinny być wprowadzone jak najszybciej - ich brak pokazuje, że nie ma równości płci, a kobiety znajdują się w skrajnie uprzywilejowanej pozycji.

#aborcja #strajkkobiet #pieklokobiet #aborcyjnydreamteam #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
#blackpill #przegryw #4konserwy #neuropa #rodzina #dzieci #zwiazki #seks
skrzek11 - Poparłbym aborcję na żądanie dla kobiet przy jednoczesnym wprowadzeniu abo...

źródło: comment_1666531150IZYLVG0lvmLSmWd1ISg6sX.jpg

Pobierz
  • 117
@skrzek11:

LOL, przecież taka "aborcja prawna" dokonana przez mężczyznę w 99% przypadków powodowałaby natychmiastową aborcję faktyczną przez kobietę. Wykop jak widzę uznaje że to znakomity interes dla kobiety: dać se zrobić dziecko facetowi który zostawia ją i ma wszystko w dupie i potem ona wychowuje je naście lat bez żadnego wsparcia, alimentów itd. Jasne jest że 99% bab w takiej sytuacji szybko weźmie pigułkę i #!$%@?. Więc cała ta dyskusja jest
@comrade: jak kobieta nie myśli z kim uprawia seks i się nie zabezpiecza to w czym problem? Niech sie skrobie!
@Walimbrachol: kobieta może usunąć ciążę, której chce mężczyzna - nie ma on nic do gadania - skoro tak to mężczyzna winien mieć możliwość dokonania aborcji prawnej w określonym czasiew. To się nazywa równa szansa.

Za #!$%@? macie polepszenie sytuacji mężczyzn w tym kraju, bo przecież sami nie nawidzicie tych wszystkich
@skrzek11:

jak kobieta nie myśli z kim uprawia seks i się nie zabezpiecza to w czym problem? Niech sie skrobie!


To bardzo duże uproszczenie. Pierwszą linią obrony przed niechcianymi ciążami jest edukacja, drugą środki antykoncepcyjne, ostatnią - aborcja. No ale tak w istocie jest jak piszesz, teraz pozostaje ci przekonać ponad 50% posłów w tym narodowo-katolicko-papajskim kraju by podnieśli rączkę "za" w odpowiednim głosowaniu...
@skrzek11: jako „wy” miałem na myśli twój i podobne głosy na tym portalu.

Dalej mam wrażenie, że nie rozumiesz, że te dwie rzeczy to zupełnie inne sprawy i dotyczą czegoś innego. Aborcja to przerwanie ciąży, czyli określonego procesu biologicznego, który trwa 9 miesięcy i może mieć poważny wpływ na zdrowie kobiety. Nie ma tutaj znaku równości między „aborcją” prawną, która byłaby zwykłym oświadczeniem woli. Zresztą próbujesz w swoich argumentach manipulować, że
wprowadzeniu aborcji prawnej/finansowej


@skrzek11: w kółko to samo #!$%@?. Nie miałoby to żadnego znaczenia, bo i tak chłopy by się tego prawa zarzekali. W większości byłoby to prawo martwe
@bigos555: ale by było.
@gorylwemgle: tak samo jak kobieta może sobie usunąć gówniaka, którego chce facet - bez jego zgody i konsekwencji. I ty śmiesz pisać o urojeniach, meh.

@Walimbrachol:

Jakie będzie to mieć konsekwencje społeczne?

Że nie warto dawać dupy budda wie komu. Że ważna jest edukacja seksualna - wtedy do takich sytuacji nie będzie dochodziło. A jeśli już - to sorry, taki mamy klimat. Niech sobie samotna
@skrzek11: czekałem, aż pojawi się określenie cuck i białorycerz XD ja bardzo chciałbym merytoryczną dyskusje na temat „aborcji” prawnej, ale ty jej nigdy nie zapewnisz, nie mam problemu pobierać aborcji dla kobiet, bo w moim świecie babeczki nie stanowią dla mnie zagrożenia i nie spłycam tematu do „sebka, który zalał jej formę”, ale to w końcu wykop nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale by było.


@skrzek11: No nie byłoby. Martwy przepis.

A jeśli już - to sorry, taki mamy klimat.


@skrzek11: No nie sorry, po zanim dojdzie do ciupciania, to się go zrzekniesz, albo nie zażądasz, zależnie od tego jaki byłby stan jest domyślny.

Niech sobie samotna matula radzi,


@skrzek11: Radziłaby sobie dokładnie tak samo jak teraz.

domagałbym się wyrównania szans.


@skrzek11: Po czym, od razu z tej równości byś
@Walimbrachol: ja też nie mam problemu z aborcją - jak kobieta chce to niech się skrobie i codziennie. Mam jednak warunek - faceci mają mieć prawo do aborcji prawnej. Proste. Skoro kobiety mogą usunąć ciążę wbrew woli mężczyzny, który to dziecko spłodził to mężczyźni winni mieć możliwość aborcji prawnej - tyle w temacie, ma być równość, a nie przywileje dla jednej strony.
@gorylwemgle:

z tego co mi wiadomo to więcej chłopów ucieka od brania odpowiedzialności za zrobienie gownioka niż kobiet usuwa ciąż.


A źródło to znany Instytut Danych z Dupy, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc skończ #!$%@?ć, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś


Wskaż źródło tych swoich rewelacji albo "skończ #!$%@?ć, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś" ( )
@skrzek11: masz chłopie bez życia prywatnego. Dane z GUSu, więc zamykam temat. Nie mam zmaairtu wysyłać statystyk, dla innych krajów, bo mam ciekawsze rzeczy do szukania. Statystyka podaje liczbę samotnych matek. Jest ich taka liczba, że w życiu tylu skrobanek nie zostanie przeprowadzone w naszym kraju. Średnia roczna w Holandii oraz Czechach jest na poziomie ok. 30k rocznie w każdym z tych krajów. Nawet sumując tą liczbę i mnożąc przez 18