Wpis z mikrobloga

@Jookav: jeszcze byl chad wawa, gość który recenzował dziwki,
Kojarzę jeszcze jakiegoś alkoholika, którego zadaniem było palenie w piecu.

Jeśli chodzi o feuer, to gość podobno dość dużo ciupciał różnych panienek i pisał, że późnej zrzucał je z urwiska. Potem poznał jakaś babkę już na stałe i postanowił usunąć wszystkie swoje wpisy, a potem konto.

Ale faktycznie, dużo było tego kontentu, a to biurwa, a to codzienne piwo, codzienna koszula
W sumie tyle rzeczy mi przypomnieliscie że chyba stworzę taki zbiór użytkowników z opisami.


@Jookav: Bardzo dobry pomysł. Też nasunęła mi się taka myśl, gdy przeglądałem ten wpis.

Tylko warto, aby opisy były dwa - jeden neutralny, a drugi z oceną użytkowników. Bo czasem user dostarczał dobrego content, a później poleciał z czymś i trafił w niełaskę Wykopków.
był jeszcze Dawid z naukowego bełkotu i dr Rożek chyba, którzy przestali się udzielać w trakcie covida


@Fitoplankton: Przecież Rożek cały czas tu jest i czasami wrzuca swoje filmiki, a ten z Naukowego bełkotu przestał się udzielać po tym, jak jeden mirek zaczął go wyjaśniać, że zabiera się za tematy o których nie ma pojęcia. Coś chyba było z opancerzeniem czołgów.