Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxkms78: a) czy brzytwą mogę się ogolić N 9 kilometrów?
b) włosy goli się po to, żeby ich nie było, więc nje bardzo kogo interesuje jak wyglądają pod mikroskopem
c) mało kto ma zdolność oglądania włosów pod mikroskopem, więc liczy się racsej to, jak wygląda morda gołym okiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja najczęściej używam takiej na żyletki ze względu na kompromis pomiędzy łatwością a jakością.

@luxkms78:

No własnie muszę się w końcu skusić i kupić taką na żyletki albo poszukać przy okazji odwiedzin rodziców tej po dziadku. Moja gęba wybitnie nie toleruje tanich jednorazówek a lepsze w typie Gillette Fusion są spoko ale tylko na 3, max 4 golenia przez co wychodzi dość drogo.

@smk666: maszynka na zyletki wymaga ostrożności, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxkms78: polecasz jakaś konkretna maszynkę? Używałem Wilkinsona i nie byłem w pełni zadowolony z dokładności golenia, kupiłem muhle r41 to znowu jest zbyt agresywna i mnie podrażnia, szukam czegoś pomiędzy
@luxkms78: Nawet jak to nie jakiś fake obrazek z kwejka, to wiesz, że to po lewej, jest takie idealne tylko jakiś czas? I po paru minutach/godzinach/otarciach twarzy ręcznikiem obie wersje będą już podobne postrzępione? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dodo_: Powiem więcej - za jakiś czas te zgolone włosy mi nawet odrosną...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@luxkms78: da radę golić tym jaja bez odcięcia sobie przy okazji #!$%@?? Pytanie jak najbardziej poważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KebabWolowinaSosOstry: Brzytwą? Nie wiem, nie próbowałem. Raz kiedyś wrociłem z imprezy z kolegami i żona mi później opowiadała że patrzyła się na mnie z przerażeniem jak pod wpływem jeszcze poszedłem się golić brzytwą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@luxkms78: a) czy brzytwą mogę się ogolić N 9 kilometrów?

b) włosy goli się po to, żeby ich nie było, więc nje bardzo kogo interesuje jak wyglądają pod mikroskopem

c) mało kto ma zdolność oglądania włosów pod mikroskopem, więc liczy się racsej to, jak wygląda morda gołym okiem


@Shatter: W takim razie równie dobrze możesz się golić np nożem. Zobaczysz jaki komfort i jakie to ma znaczenie wtedy.
@luxkms78: polecasz jakaś konkretna maszynkę? Używałem Wilkinsona i nie byłem w pełni zadowolony z dokładności golenia, kupiłem muhle r41 to znowu jest zbyt agresywna i mnie podrażnia, szukam czegoś pomiędzy


@bartix133: Dużo też zależy od żyletek. Mam Polsilver i Derby aktualnie. Miałem też kilka sztuk Wilkinsona ale się skończyły.