Wpis z mikrobloga

I jak tam wrażenia z gry? Pamiętam że pierwsza część bardzo mi się spodobała, a jak tam druga? Tak samo dobra? A może nawet lepsza? Podzielcie się opinią bo sam jestem ciekaw i może sam bym pyknął gdyby gra okazała tak samo świetna, a może i nawet lepsza
#gry #pc #pcmasterrace #gamepass #playstation #ps5 #xbox #xboxseriesx #nintendo #nintendoswitch
źródło: comment_1666171158wuujAX2HNqCeOjHPn5vhCm.jpg
  • 25
@Devhar Osobiście nie przepadam za tego typu grami. W sensie konsolowe samograje. Ale pogram trochę bo wizualnie mi się podoba bardzo. Za mało grałem aby grę ocenić.

Jednak brakuje mi na początku jakiegoś filmiku z podsumowaniem tego co się działo w 1 części dla osób co nie grały bo trochę nie ogarniam. Bo z tego co rozumiem to bezpośrednia kontynuacja.
@Devhar: widziałem póki co początek. Jedynka mi przypadła do gustu. Tu też od razu nie ma dzień dobry tylko przeczołganie i depresyjny klimat. I to przeświadczenie że nie może się udać pomieszane z momentami gdzie niby jest ok ale jednak wiesz swoje. Mnie to dobrze podchodzi.
Wiem że 4 ziko na gejpasa to 2 gumy turbo ale możesz zaryzykować.
@Variv: Zwierzęta to z gamepassa korzystają, wspierając monopol Microsoftu, i popularyzując bardzo niebezpieczną dla konsumenta modę na abonamenty (σ ͜ʖσ)


@Zgrywajac_twardziela Niebezpieczna moda to gry po 300 zł ( ͡º ͜ʖ͡º).

Choć oczywiście monopole nie są dobre. Jednak dla mnie GP ma taką zaletę, że mogę odkryć i pograć w gry których normalnie bym nie kupił z różnych
@Variv:

Niebezpieczna moda to gry po 300 zł ( ͡º ͜ʖ͡º).

A kto powiedział, że trzeba kupować już teraz, a nie jak potanieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć oczywiście monopole nie są dobre. Jednak dla mnie GP ma taką zaletę, że mogę odkryć i pograć w gry których normalnie bym nie kupił z różnych powodów.

No i gram w chmurze na tablecie.
brakuje mi na początku jakiegoś filmiku


@Variv: zasadniczo nie musisz nic wiedzieć i też będzie dobrze. Nawet fajniej bo bohaterowie na nowo odkrywają swoje zdolności. Aczkolwiek jak możesz ograj pierwsze 2h jedynki to dostaniesz od scenariusza strzała na twarz i kopa w podbrzusze i może będziesz chciał jeszcze.
@Variv:


Niebezpieczna moda to gry po 300 zł ( ͡º ͜ʖ͡º).
A kto powiedział, że trzeba kupować już teraz, a nie jak potanieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć oczywiście monopole nie są dobre. Jednak dla mnie GP ma taką zaletę, że mogę odkryć i pograć w gry których normalnie bym nie kupił z różnych powodów.
No i gram w chmurze na tablecie.
@Variv: No rozumiem, każdy gra na swój sposób, ja czasem mam niemałą chęć wrócić do czegoś co kiedyś ogrywałem z przyjemnością, abonament mi nie daje takiej opcji, więc go nie chcę. Tak długo jak istnieją normalne formy dystrybucji gier tak długo abonamenty mi nie przeszkadzają, martwi mnie jednak, że z czasem to może być jedyna opcja, bo nie bez powodu wszyscy najwięksi wydawcy tak bardzo forsują to rozwiązanie ( ͡°
konsolowe samograje.


@Variv: ta gra nie wyszla na pecety? o co chodzi z polaczeniem konsola-samograj?

@nobrain Ja tak określam potocznie pewien gatunek gier, które się głównie wypromowały na konsolach. Takie filmowe, często dość zamknięte oskryptowane doświadczenie, w którym historią na napędza grę, Np. the last of us i podobne
@Zgrywajac_twardziela: Jakby wydawcy nie mieli nad sobą bata w postaci gejpasa to by gry kosztowały i 1000zł, bo debile od preorderów kupują wszystko na widok czego dostali podnietki widząc trailery. Niemniej jak najbardziej rację masz w tym względzie, że zawsze powinna być możliwość posiadania gry na własność. Przy okazji ubolewam nad tym, że taki steam i pokrewne platformy już lata temu zarżnęły na pc możliwośc sprzedaży i kupowania używanych gier, to
@ZlodziejBilonownic:

Jakby wydawcy nie mieli nad sobą bata w postaci gejpasa to by gry kosztowały i 1000zł, bo debile od preorderów kupują wszystko na widok czego dostali podnietki widząc trailery.

Nie zgodzę się, praktycznie każda gra po jakimś czasie od premiery ładnie schodziła z ceny i żadne abonamenty nie były do tego potrzebne ¯\_(ツ)_/¯

Niemniej jak najbardziej rację masz w tym względzie, że zawsze powinna być możliwość posiadania gry na własność.