Wpis z mikrobloga

*hehe literówka taka była, sorki xd

No dobra, jako że ostatnio robiłem wpis jak penklo 100k depozytu, to tym razem też zrobię xD

Zrobiłem z 20k PLN 200k PLN w dwa miesiące 1000%oneoneoeb!!!!

Sam w to trochę nie potrafię uwierzyć, gra mi się wspaniale na tej zmienności i dzienne/tygodniowe kwoty które obecnie zarabiam kiedyś przyprawiły by mnie o zawał.
Obecnie nawet tego nie czuję tak jakby to była jakaś gra komputerowa, albo sen? Obudzę się i wstanę biedny jak zawsze.
Paradoksalnie im większy depozyt tym większy komfort gry. Pozycji nie zwiększam, a mam dużo spokojniejsza głowę i lepszy czas na reakcję gdyby coś poszło nie tak.

Oczywiście wiem że mogę być niewiarygodny, albo nawet podstawiony przez xtb. Aczkolwiek obiecuję wstawić pita w przyszłym roku, z resztą staram się pokazywać wszystkie zagrania takie jakie gram.

Późno to wstawiam bo robię na magazynie i ostatnio przymusowo klepie nadgodziny (tak to prawda) więc nawet nie miałem kiedy tego podsumować.

Dlaczego to wstawiam? Bo to tylko hajs, i da się to osiągnąć, nie mam wielkiego przywiązania do pieniędzy i nie robię z tego poważnej sprawy. Jak się udało to chociaż pokaże na czym.

Dobra zrobię to rozdajo tradycyjnie picki, 66.66pln poleci osoby wylosowanej z tych co to przeczytają i polubią xD
Czasy są ciekawe, może jeszcze nie ciężkie ale ciekawe, powodzenia dla wszystkich!


#gielda #inwestycje #pieniadze #rozdajo
picasssss1 - *hehe literówka taka była, sorki xd


No dobra, jako że ostatnio robi...

źródło: comment_1666136309GNyp8QxBB8IHVPHdgRylma.jpg

Pobierz
  • 34
@picasssss1: Ja tam wierzę że to co piszesz jest prawdą. Sam w nieco ponad miesiąc podwoiłem stan posiadania i to pomimo, że miałem kilka dni na minusie, a jednego dnia zeżarło mi aż połowę depo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Plan mam taki żeby codziennie zyskiwać średnio minimum 4% (na razie mam średnią niecałe 3% dziennie), jeśli to się uda to do urodzin (w marcu) w końcu będzie
@dracuch: wiesz ja nie muszę nikomu nic udowadniać ¯\_(ツ)_/¯ po prostu dzielę się tym bo wynik jest fajny. Rzadko to się widuje gdzieś w sieci z jakim kolwiek komentarzem. A jak wspomniałem jak dowiozę wynik do stycznia, to pozostanie tylko pokazać pita.

Życzę Ci żebyś zarobił na ten domek, to bardzo fajny cel.
Ja tam wierzę że to co piszesz jest prawdą. Sam w nieco ponad miesiąc podwoiłem stan posiadania i to pomimo, że miałem kilka dni na minusie, a jednego dnia zeżarło mi aż połowę depo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Plan mam taki żeby codziennie zyskiwać średnio minimum 4% (na razie mam średnią niecałe 3% dziennie), jeśli to się uda to do urodzin (w marcu) w końcu będzie mnie stać
@picasssss1: gratulacje !! Osobami które coś tam pierd*** się nie przejmuj bo to zwykle zawistne czereśniaki. Ze swojego doświadczenia Ci powiem że jeżeli nie potrzebujesz tej kasy z giełdy i nie jest Ci ona potrzebna do życia to nie wypłacaj jej tylko graj dalej bo spokojnie dojdziesz do bańki w przyszłym roku :) jeszcze raz gratulacje i powodzenia