Wpis z mikrobloga

*hehe literówka taka była, sorki xd

No dobra, jako że ostatnio robiłem wpis jak penklo 100k depozytu, to tym razem też zrobię xD

Zrobiłem z 20k PLN 200k PLN w dwa miesiące 1000%oneoneoeb!!!!

Sam w to trochę nie potrafię uwierzyć, gra mi się wspaniale na tej zmienności i dzienne/tygodniowe kwoty które obecnie zarabiam kiedyś przyprawiły by mnie o zawał.
Obecnie nawet tego nie czuję tak jakby to była jakaś gra komputerowa, albo sen? Obudzę się i wstanę biedny jak zawsze.
Paradoksalnie im większy depozyt tym większy komfort gry. Pozycji nie zwiększam, a mam dużo spokojniejsza głowę i lepszy czas na reakcję gdyby coś poszło nie tak.

Oczywiście wiem że mogę być niewiarygodny, albo nawet podstawiony przez xtb. Aczkolwiek obiecuję wstawić pita w przyszłym roku, z resztą staram się pokazywać wszystkie zagrania takie jakie gram.

Późno to wstawiam bo robię na magazynie i ostatnio przymusowo klepie nadgodziny (tak to prawda) więc nawet nie miałem kiedy tego podsumować.

Dlaczego to wstawiam? Bo to tylko hajs, i da się to osiągnąć, nie mam wielkiego przywiązania do pieniędzy i nie robię z tego poważnej sprawy. Jak się udało to chociaż pokaże na czym.

Dobra zrobię to rozdajo tradycyjnie picki, 66.66pln poleci osoby wylosowanej z tych co to przeczytają i polubią xD
Czasy są ciekawe, może jeszcze nie ciężkie ale ciekawe, powodzenia dla wszystkich!


#gielda #inwestycje #pieniadze #rozdajo
picasssss1 - *hehe literówka taka była, sorki xd


No dobra, jako że ostatnio robi...

źródło: comment_1666136309GNyp8QxBB8IHVPHdgRylma.jpg

Pobierz
  • 34